Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@No_to_dentka:

Dzień szósty. Tag do obserwowania #greyinmay

Emocje z lekka opadły chociaż towarzyszy mi poczucia utraty swego rodzaju niewinności, przekroczenia osobistego Rubikonu. To samo czułem po usłyszeniu diagnozy. Nigdy już nie będę mógł odpowiedzieć "NIE" na pytania o poważną operację chirurgiczną, choroby neurologiczne, choroby onkologiczne, a teraz także przebytą radioterapię. Odbiera mi to kolejną cegłę z muru mojej samooceny. Wystarczy sobie uświadomić ile razy pytano was o powyższe rzeczy. Prawko? Medycyna Pracy? Sporty wyczynowe? Trochę tak jak przy wypełnianiu ankiety kowidowej. Masz obiawy? Miałeś kontakt z zakażonym? Chorowales? Byłeś za granicą lub na kwarantannie? Zaznacz TAK a rozpocznie się festiwal pytań mogący się zakończyć odmową wejścia. A przy powyższych pytaniach nie sklamiesz, bo chodzi o życie i zdrowie Twoje lub odpowiedzialność karną za cudze.

Miałem nadzieję że lepiej zniosę to na początku. Zabrano mnie niemal punkt 12. Procedura wyglądała identycznie tylko kolejka była dłuższa. Nawet na michę obiadową udało mi się trafić - tzn. obiad już czekał. Pod wieczór poczułem się lekko pijany, z różnie umiejscowionymi bólami głowy. Zgłosiłem to przy wieczornym obchodzie i dostałem lek sterydowy - Dexaven. Jak tak wygląda wieczór po 2gim naświetlaniu to jak będzie po 20stym?

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby