Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę pohamować fascynacji innymi dziewczynami.

Mam #rozowypasek ponad 10 lat. S--s jest, choć rzadko.

Ale to co robią mi z mózgiem inne dziewczyny to jest jakaś masakra. Idę miastem ciągle zerkam na nogi, tyłki, dekolty (choć dzisiaj dekolt to rzadkość u Kobiet, raczej się kryją).

MASAKRA.

Znaczy nie ma opcji na flirty raczej bo nie mam sąsiadek, w pracy same babki 40+ czyli nie moja liga (ja 28 lvl) i raczej nie flirtuje w życiu to jednak gapiostwo jest u mnie na wysokim poziomie. I to daje mi też zastrzyk emocji. Aż się chce podejść i zagadać ale wiadomo, że tego nie zrobię bo mam milion powodów przeciw.

Męczy to trochę ;p Ale z drugiej strony jest fajne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60acb8f631a2c7000b20c706
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Juvia: Wydaje mi się, że jeśli nie mają wystarczającej liczby bodźców w związku to można to uznać za normę. Na tyle przyzwoity i społeczny żeby nie zdradzać żony, ale na tyle biologiczny żeby zaspokoić jakieś potrzeby, choćby wizualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Juvia: Nie wiem ale mam tak samo xD. Tylko ja nie mam stałej partnerki, chociaż nie wiem czy to coś zmienia. Pewnie jakbym uprawiał s--s z 3-4 razy dziennie to już by mi się nie chciało patrzeć na d--y.
  • Odpowiedz
Ale to co robią mi z mózgiem inne dziewczyny to jest jakaś masakra. Idę miastem ciągle zerkam na nogi, tyłki, dekolty (choć dzisiaj dekolt to rzadkość u Kobiet, raczej się kryją).


@AnonimoweMirkoWyznania: xD
Weź daj spokój swojej różowej i z nią zerwij, przy okazji mówiąc dlaczego. Ciebie to tam yebać, ale współczuję babie

Takie rzeczy to mają chyba tylko osobniki, które za młodu ruchały jedynie wał z kołdry i potem
  • Odpowiedz
OP: @Juvia: Większość moich kolegów, którzy są w związkach także małżeńskich, także z dziećmi ma tak samo. Wysyłamy sobie fajne d------i z instagrama i takie tam.

@niochland: Nie wezmę rozwodu z powodu tego, że podobają mi się obce d--y i chciałbym sobie poruchać na lewo i prawo. Żaden zysk długoterminowo, poza tym dobrze się dogadujemy i raczej kochamy ;) Bzykam od nastolatka (pierwsze zachowania seksualne w wieku 13 lat z koleżanką z klasy potem oral ok. 15 i s--s ok. 18), więc nie miałem nigdy braków.

Aczkolwiek przyznam szczerze, że ten uczuć gdy ściągałem ciuszki z różowej już dawno
  • Odpowiedz