Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kubek ciepłej herbaty w łapki i czytajcie :)
Na tag #tinder trafiłem przez przypadek, szukałem w internecie porównania do siebie jak innym facetom idzie na tej apce i to co tu czasami czytam to, aż jest wprost nie do uwierzenia.
Pisanie jakiś durnych teorii o szczękach, frame, hunter eyes, oskarki i inne wasze dziwaczne określenia, człowiek aż czasem wpada w zażenowanie jak to czyta, jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby usprawiedliwiać swój brak powodzenia, tym że laski bardziej podświadomie pragną genów od chada, albo haha ich sprerma smakuje lepiej no Iks kurde De - damn it nie róbcie z siebie zwierząt. Rzucacie jakieś oszczerstwa, że każda dziewczyna to #p0lka, że z góry jest nastawiona na kasę, chce tylko r00chania,(swoją drogą na te wszystkie określenia trzeba by chyba stworzyć jakiś słownik, bo czasem sam się zastanawiałem o co chodzi), że chcą poskakać tylko na bolcu itp.
Oczywiście są takie, i temu nie można zaprzeczać, ale na litość, to że wam nie wychodzi to nie przelewajcie całej swojej frustracji na kobiety.
Sam mam mam 27 lat jestem singlem i w waszym slangu mógłbym się określić jako #normik, dziewczyny nie sikają na mój widok, ale jakiś najbrzydszy to nie jestem, staram się o siebie dbać, zawszę jak wychodzę do ludzi staram się jako tako ogarnąć, a nie wyskakiwać jakbym dopiero co wstał z łóżka, regularnie zmieniam ciuchy, czasem dostanę komplement od znajomych, kolegów czy koleżanek za stylówkę, chociaż nie ubieram się w jakieś super ciuchy, typu podkoszulek z levisa ze zwyczajnej bawełny za 2 stówki xD, także mit, że trzeba mieć w uj hajsu to jakiś bullshit. Najnowszej beemki albo mercedesa też nie trzeba wcale mieć, jako normalny zdrowy chłop interesuję się motoryzacją, lubię zadbać o swój samochód i uwierzcie, że nie trzeba wydawać milionów żeby ktoś stwierdził "ooo fajny samochód" wystarczy trochę chęci, czasu i nieco oszczędności z pensji i małymi krokami powoli też można zrobić wrażenie 15 letnim samochodem.
U zwykłego fryzjera za 30zł też da się fajnie ostrzyc, tylko trochę kreatywniejszego spojrzenia na siebie, no chyba że jesteś łysy to sorry :D, choć będąc łysym też można być atrakcyjnym na swoisty sposób.
Mimo wszytko pozostaję sam, nie powiem po części was rozumiem, bo pomimo iż na codzień jestem uśmiechniętem zadowolonym z życia facetem, to są dni że wracam po pracy do 4 ścian i dopada mnie rezygnacja i zadaję sobie wieczorem przed snem pytania
"Czy całe to moje zaangażowanie w pracy, pogoń za pieniędzmi ma sens, skoro i tak będę sam?"
"Co mogłem w życiu zmienić, żeby nie być singlem?"
"Co poszło nie tak ? "
czasem wręcz poleci parę męskich łez.
Od paru dziewczyn, czy dziewczyn kumpli słyszałem nawet, że w moim przypadku, ogólnie rzecz ujmując to w sumie "dosyć dobra partia ze mnie".
Jeśli chodzi o całokształt to uważam, że mi się udało, poza związkiem do których mam jakiegoś chronicznego pecha, bo wszystko cokolwiek jak szybko się zaczyna (albo wcale) tak szybko się kończy, ale w porównaniu do niektórych tutaj nie wyzywam na czym świat stoi, nie obrażam co drugiej kobiety i nie wrzucam ich do jednego worka, tylko znów zadaję sobie pytania:
"Czego nie mam co inni mają ?"
"Co mógłbym zmienić ?"
"Co jeszcze mogę zrobić ?"
Tinder brutalnie zweryfikował moje nadzieje na szukanie kogoś w sieci, chyba faktycznie będąc tym 0-7/10 nie ma co tam szukać, zadanie jest tym bardziej utrudnione, że od miasta wojewódzkiego mieszkam 150km, na spontaniczne wypady ze znajomymi bywam tam może raz na 2-3 miesiące, a czasami w sprawach związanych z pracą (swoją drogą nie wiem jak mieszkając w takiej Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy innym Gdańsku można nie mieć dziewczyny, przecież tam kręci się tyle kobiet co ja w swoim powiatowym trochę większym od typowej wsi #zalesie zobaczę w 3 lata xD, mając tyle potencjalnych okazji co wy to bym pewnie nawet tego nie pisał, ale nie będę desperacko co weekend dymał po 150km w jedną stronę, żeby tylko szukać dziewczyny)
Pomału godzę się z myślą, że będę sam, ale w środku wciąż widzę jakąś tlącą się iskrę, i zwyczajnie żyję swoim rytmem.
I z takiego punktu widzenia moim zdaniem wszyscy wy, chłopaki single powinniście wychodzić, nie wszystko stracone i głowa do góry !
Choć to nie to samo, to samemu też można fajnie żyć !
#zwiazki #randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #przegryw



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aa9c5d4fdc3a000b6c30cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

"Czego nie mam co inni mają ? "Co mógłbym zmienić ? "Co jeszcze mogę zrobić ?"


właśnie dlatego bluepill jest bardziej szkodliwy niz blackpill - chłop 27 lat i dalej zadręcza się rzeczami na które nie ma wpływu, tymczasem przecietny oskarek nie poświęcił nawet minuty swojego życia na takie rozkminy i prace nad sobą a mimo to wygrywa na każdej płaszczyźnie
**emerytowany_koniobijca**: > nie wiem jak mieszkając w takiej Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy innym Gdańsku można nie mieć dziewczyny, przecież tam kręci się tyle kobiet co ja w swoim powiatowym trochę większym od typowej wsi #zalesie zobaczę w 3 lata xD, mając tyle potencjalnych okazji co wy to bym pewnie nawet tego nie pisał

Typie, przecież ty sam szukasz wymówek, gdyby mama miała fiuta to by była ojcem. W takim mieście jest znacznie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie staraj się zmieniać innych na siłę

ja sam mam optymistyczne nastawienie do życia i nie rozumiem tego całego użalania się

ale niektórzy mają inny charakter i zwyczajnie wolą się nad sobą użalać niż pójść na siłownię, zmienić ciuchy itp. takich nie zmienisz
Na tag #tinder trafiłem przez przypadek


@AnonimoweMirkoWyznania: od razu widać, żeś nowy bo gadasz takie głupoty że to przeraża...

Pisanie jakiś durnych teorii o szczękach, frame, hunter eyes, oskarki i inne wasze dziwaczne określenia, człowiek aż czasem wpada w zażenowanie jak to czyta


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale te teorie są pisane na podstawie doświadczeń xD

że z góry jest nastawiona na kasę


@AnonimoweMirkoWyznania: jaką kasę? Liczy się tylko wygląd, już dawno