Wpis z mikrobloga

@dejvidq: Gry moba Cię nie interesują? Ja ze swojej strony polecam RaiderZ i Path of Exile - ciekawe rozwiązania co do mechaniki. To pierwsze jest FPP, drugie TPP.
  • Odpowiedz
@franaa: A rzeczywiście, dzięki, bo gafa jak sto dziesięć. Kajam się : C @dejvidq: Path of Exile - to widok izometryczny, taki diablo podobny. A RaiderZ to TPP z kamerą za postacią. RaiderZ polecam, choć ja w to grałem jeszcze na closed beta, od tego czasu sporo mogło się zmienić.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Tak się pozmieniało, że 30 sierpnia zamknęli europejskie serwery. Działa tylko wersja international od PWE. Poza tym gra jest taka sobie, już lepiej zagrać w Terę. Ładniejsza, lepsza mechanika i spory upadte wreszcie nadchodzi.
  • Odpowiedz
@dejvidq: No to do listy dorzuć Tera. Nie mniej - jeżeli chcesz grać w MMO dla community to odżałuj z portfela i zacznij grać w WoWa, bo posiada najlepsze środowisko - jeżeli tylko przekroczysz barierę bycia noname i zaczniesz się w gildii udzieć. Jeżeli w MMO chcesz grać dla osiągów to zainteresuj się grami typu MOBA (jakiś World of Tanks, DotA 2, League of Legends czy War Thunder) - może
  • Odpowiedz
@Sarpens: w Lola grałem i w ostateczności zaczne znowu, najpierw chce spróbować czegoś innego. Tera mnie kusiła już wcześniej i to bardzo, ale przy mojej prędkości neta pobieranie potrwa wieczność (1 Mb) i dlatego na razie odpuszczam do czasu wyjazdu na studia, czyli gdzieś za 2 tygodnie już w nią pogram ;) a teraz szukam czegoś z "lżejszą" instalką i chyba wezme się za RaiderZ
  • Odpowiedz
@dejvidq: Podstawą każdej gry są znajomi - skołuj sobie grupę, z którą będziecie grać w coś razem i wtedy nawet LoL z tak bardzo toksycznym środowiskiem jest zjadliwy ; )
  • Odpowiedz
@dejvidq:

Dragon Nest, Path of Exile, Cabal Online, TERA, Neverwinter Online, S4 League, Rohan.

Odradzam: Runes of Magic, Aion, RaiderZ, Shayia i ogólnie wszystko pod logiem Perfect
  • Odpowiedz