Wpis z mikrobloga

Czuje się na prawdę niekomfortowo, kiedy ktoś wyjeżdża ze stwierdzeniem, że jest manletem o wzroście 175 cm. Tacy z reguły patrzą na mnie z góry w przenośni i dosłownie. Fakt faktem, dla większości lasek mężczyzna to łożgol, mający 180 cm. Ja kwalifikuje się jako kakalud (po poznańsku manlet) przez to mam kompleksy, zwłaszcza gdy w komunikacji miejskiej lub kolejce staje młodszy ode mnie nastoletni lub dwudziestoparoletni gówniorz. Znam co prawda facetów nieco wyższych ode mnie i będących w związkach, ale oni przynajmniej mają wygląd i są bardziej ogarnięci życiowo, a ja nawet tych atutów nie posiadam.
#przegryw #wzrost #samoocena ##!$%@? #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Czuje się na prawdę niekomfortowo, kiedy ktoś wyjeżdża ...
źródło: comment_1621620070J4vMxDO1HGVX2CQF6mA7KL.jpg
  • 13
Nie wiem ile masz lat ale po 30 to już mam #!$%@? totalnie.


@ZBoWiD: To samo u mnie. Mam już 35 lat i coś koło 165 cm wzrostu. Dałem sobie zwyczajnie spokój i nawet się nie łudzę, że mogę mieć partnerkę. Skoro każdy pierwszy lepszy Mirek na ulicy jest wyższy ode mnie, to dlaczego jakaś dziewczyna miałaby spojrzeć na mnie? W ogóle im się nie dziwie i w pełni je rozumiem.