Wpis z mikrobloga

@ElCiesiel: po zniszczeniach wywołanych przez 4 ci z punktu 1 doszli do wniosku, że całe ich starania są niczego nie warte. Niesmak po punkcie 2 i tak przebijał 4. Lego obiecuje, że w punkcie 3 będzie dostępny zestaw klocków umożliwiający budowę waginy GP. Będzie to ważący ponad 3 tony, największy zestaw w historii firmy
  • Odpowiedz
@urarthone: 2. Trochę słaby ten nius. Co z tego,.że wyskoczyła jej pierś? To takie istotne? Z tego co widzę to nawet nie było w trakcie występu. Poza tym nie zmienia faktu, że piosenka była całkiem ok i śpiewał ją również popularny raper Flo ride. Naprawdę informacja o p----i jest zbędna.
  • Odpowiedz
@CudMalina ok feministko, op napisał to najkrócej jak się da a ty się rozpisujesz jak nie wiem co, to jest dobry news, bo takie wpadki rzadko dzieją się na eurowizji, stąd ta właśnie wzmianka.
  • Odpowiedz
@urarthone: 2 xD TVP robi sensacje bo kobiecie wyskoczyła pierś i jeszcze sugeruje, że przez to weszła do finału, a biedny Rafał, nie xD Coś czuje, że w siedzibie TVP nie nadążają z gotowaniem bigosu.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: zluzujcie z tym cyckiem, napisałem o tym bo to wyłapałem, a samo to, że odpadł nasz było za krótkie. Pisałem to o 23, bo myslalem, ze jeszcze wczoraj dodam i wiersza mi brakowało. Dla mnie ciekawe bylo, ze pierwszy raz w historii Portugalia byla po angielsku.
  • Odpowiedz
@urarthone: 8 przypadek? Nie sadze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktos tu pewnie mial dosc zycia w panstwie bezprawia, dal temu wyraz i poslizgnal sie na skorce od banana - kilka razy, az trafil w okno.

A Gwyneth pewnie sie juz pomieszalo w glowie od niedoboru bialka w organizmie.
  • Odpowiedz