Wpis z mikrobloga

@ExitMan: na pewno, ale czy ~6x częściej? Mi się wydaje, że wyniki badań sondażowych kłamią jak zwykle, k0biety przyznają się rzadziej do masturbacji, a co dopiero do puszczania się.

No i mają łatwiejszy dostęp do zdra i, nie muszą spermić, a ich postępowanie częściej opiera się na emocjach, a nie logice. Po 10 latach związku pojawia się chad, albo jakiś zafascynowany kukold i cyk, bo ja nie myślałam, bo ja się
@swiety_spokoj:
1) facet ma to w dupie i nie szuka durnych fraz. Wie co zrobił, dlaczego zrobił i nie szuka usprawiedliwienia.
2) facet dobrze kombinuje, nie ma co zostawiać żadnych śladów takich działań, więc nie wpisuje takiej frazy w google, nie chwali się innym, nie prosi o wsparcie w tym "trudnym dla siebie czasie"

no albo 3 opcja, której tak wielu się domyśla.

Cholera wie
@ExitMan: na pewno, ale czy ~6x częściej?


@swiety_spokoj: mężczyźni popełniają samobójstwa 8 x częściej w pl niż kobiety

NO NA PEWNO CZĘŚCIEJ, ALE AŻ 8x?!

Może jest w tym element wspólny, np to, że kobiety nie chowają emocji tak bardzo w sobie jak mężczyźni? Wobec czego rzadziej szukają takich rzeczy w necie?
@martwykotek: no przecież sam napisałem, że to imo jeden z dominujących czynników.
To, że zabijają się 8x częściej tylko pokazuje jak bardzo kobiety są uprzywilejowane w Polsce, bo norma ogólnoświatowa to 0,3, a nie 0,15.

Mężczyźni są bardziej skrajni w każdej dziedzinie, co głównie wpływa na liczbę samobójców. Jednak polskie prawo mocno mężczyzn dyskryminuje, szczególnie jeśli chodzi o prawo rodzinne i wiek emerytalny. Oczekiwania społeczne są o wiele wyższe, nie ma