Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Kutko i na temat:

1. Namaluj pejzaż wiosenny (technika dowolna).
2. Wykonaj z leżącej pod drzewem kory łódkę i puść ją w strumyku lub rzece.
3. Zadbaj o zdrowie i wykonaj podstawowe badania krwi. Jeżeli to możliwe to oddaj krew a badania uzyskasz przy okazji.


Z automatu zrobiłem nr3, byłżech kowidziorzem to żech poszedł osocze oddać, ale z racji tego, że oddaję regularnie to zrobiłem dodatkowo nr2 - czyli barka, której nie chciałem zostawić na brzegu, a w nurt rzeczny puściłem.
Materiał w postaci kory drzewnej pobrany został pod Polo Marketem. Nie jestem pewien, ale wg przewodnika jest to prawdopodobnie Modrzew. Ludzie trochę się przyglądali co ja tam tak zbieram. Pewnie myśleli, że niedopałki więc nie byli jakoś zaskoczeni (w końcu nie pierwszy raz w tym miejscu to tam robię).
Skubana, pięknie płynęła od samiuśkich Gliwic, aż do Szczecina. Wręcz magicznie wyglądała na horyzoncie przy zachodzie słońca. Byłem zaskoczony tym jak długo taka malutka łódeczka może się utrzymać na wodzie pomimo rwącego nurtu. Chyba zacznę się tym zajmować zawodowo. Wodowanie wyszło zjawiskowo.

Mam też już pierwszą lekcję bo pierwsze co to zaraz po zwodowaniu zacząłem od refowania bukszprytu, a przecież bukszprytu się nie refuje #pdk

#mirkowyzwanie #szkutnictwo
rozmiar-czcionki - Kutko i na temat:

1. Namaluj pejzaż wiosenny (technika dowolna).
...

źródło: comment_1621542901FGwgRr9WkH7QCuS6xfkHq2.jpg

Pobierz