Wpis z mikrobloga

Po pół roku odpaliłem #cyberpunk2077 żeby sprawdzić czy dużo się zmieniło. Ni #!$%@? xDD
Nadal mam błędy podczas wideorozmów (na głowie delamaina pojawia się takemura?), błedy z modelami (wchodzące w siebie postaci), minimapa podczas jazdy dalej jest bezużyteczna, podczas szybkiej jazdy samochody przede mną potrafią znikać (?!) albo się pojawiać dwa metry przede mną. Nadal są jakieś debilne błędy (typu nagle zauważyłem że nie ma opony i jest łysa felga, ale samochód jeździ tak samo i prędkość vmax się nie zmienia xD)
No cóż, poczekam kolejne pół roku i zobaczymy co wtedy bo jak na razie to szkoda czasu na to
#stadia
a665321 - Po pół roku odpaliłem #cyberpunk2077 żeby sprawdzić czy dużo się zmieniło. ...

źródło: comment_1621498123FnyA3XuLmtaEenV0XE6kBq.jpg

Pobierz
  • 18
@a665321: wystawiłeś się sam, ktoś w końcu musiał skorzystać :D
Co do gry, skończyłem ją po ok. 100h ostatnio na xsx i poważnie zdarzyło mi się kilka głupich bugów, plus jeden wymagający restartu save'a (spawn po misji bez paska życia - nieśmiertelność). Jak dla mnie gra wybitna pomimo swojego niedopracowania, a z wyborami na końcu miałem rozterki jakie ostatnio miałem przy wiedźminie 1 - nienawidziłem siebie widząc efekty podjętych przez siebie