Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znajdzie się #szaramyszkadlaanonka ?
Zaczynając od początku, mam 22 Lata, mieszkam pod #warszawa i przez ostatnie miesiące uświadomiłem sobie jak szybko czas zaczął uciekać. Dopiero co kończyłem Liceum, a już mamy 2021. Znajomi planują śluby, wesela. Cześć wyprowadza się za granicę, jeszcze inni zaczynają budowy domów. A ja siedzę na #tinder oraz #badoo i szukam tej jednej jedynej. Myślałem, że te #randki to prosta sprawa, jednak brak jakiegokolwiek obycia z dziewczynami dał o sobie znać(Nie, nigdy nie miałem dziewczyny. Z natury jestem spokojny, trochę nieśmiały i mam problem z wykonaniem tego pierwszego kroku, zagadaniem. Więc ten strach zawsze mnie hamował). Nie wyglądam źle, 184cm wzrostu, 66kg, ostatnie lata biegi krótkodystansowe więc kondycja wyrobiona i mam nadzieję, że mogę się komuś spodobać. Do ,,Chada" na pewno mi brakuje i wyglądu i pewności siebie.
Nie napiszę, że szukam dziewczyny bo to mocno dziecięce. Ale szukam koleżanki z którą będę mógł gdzieś raz na jakiś czas wyjść, porozmawiać, podzielić się tym co mnie trapi i co mnie cieszy. Szukam bratniej duszy, która będzie się mimo wieku wstydziła tak, jak ja. Której wzrok będzie uciekał na wszystkie strony, byle tylko nie patrzeć sobie w oczy(Małolaty nie zrozumieją, ale Szara Myszka nie raz tego doświadczyła, dziwnego uczucia wstydu, połączonego z chęcią wyrażenia sympatii)
Dlatego też niech się dzieje wola nieba, ruszamy z #randki oraz #randkujzwykopem .
Może uda się nam dogadać, #rozowepaski wiem że tu jesteście. Koleżanki spod tagu #milosc również. Gdzie ten odważny #rozowypasek który jest w podobnej sytuacji, który też widzi uciekający czas, który też ma potrzebę wygadania się komuś i wyjścia e tym okresie pandemii kiedy wszystsko jest pozamykane.

Również #pytaniedorozowychpaskow czy to aby nie przesada? Lepiej Vipoka nie ruszać w sprawach miłosnych, i zostać przy portalach stricte randkowych. Gdzie poznaliście swoje drugie połówki i co mi teraz radzicie(przypomnę że jest pandemia, wszyscy noszą maski i poznanie kogokolwiek na żywo graniczy z cudem.

Dzięki za wszystkie motywujące odpowiedzi, i wiadomości na PV.

Jestem z okolic więc całe mazowieckie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a58a2b1e7e7f000be60261
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
pantuniestau: Typie! 22 lata i Ci czas ucieka? Zobaczysz jak Ci będzie czas uciekał po 30 xD Chyba za dużo czasu spędziłeś na tagu przegryw bo strasznie smęcisz. Nie miałeś dziewczyny w tym wieku no i co z tego? Będziesz miał w innym. Problem z zagadaniem? Każdy odczuwa większy lub mniejszy stres, kwestia wprawy. Tinder i Badoo to chyba nie są idealne miejsca do znalezienia jedynej, ale próbować warto. Na pewno
@AnonimoweMirkoWyznania: Pomijając kwestie wyglądu, który powinien być priorytetem, to żadna nie lubi nieśmiałych. Pewne siebie i otwarte kobiety szukają tymbardziej kogoś takiego jak one, a szarym myszkom imponuje ktoś, kto jest ekstrawertyczny i wyciągnie je trochę z nudnej biblioteki plus poprowadzi w sprawach seksualnych.
CzarodziejskaBarmanka: Od jakiegoś czasu siedzę sobie na Badoo/tinder i z różnymi osobami miałem do czynienia. Jednak ostatnio natrafiłem na kobietę trochę starszą ode mnie, 6 lat nie wiem czy to dużo czy mało.
Do sedna, owa kobieta napisała do mnie pierwsza to raz, a dwa podała od razu w wiadomości numer tel do siebie pisząc, żebyśmy się zapoznali w realu. Umówiony z nią jestem na dzisiaj, ale nie wiem tak do
pantuniestau: Nie wiem jak się dodaje ponowny komentarz z tymczasowego loginu, w każdym razie to nadal ja.

Regresosobistyznormikami: @AnonimoweMirkoWyznania:

A kimże ten OP jest jak nie normikiem? Z opisu to zwykły średni koleś jakich tysiące. Bez obrazy OPie :) Wg definicji z wykopu: Normik- szary człowiek, który niczym się nie wyróżnia. No i tak wygląda że jest. Wiadomo, że nie będzie miał brania nie wiadomo jakiego, ale to znaczy,