Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie
Hej :)
Wylosował mi się taki zestaw

1. Zrób miłą niespodziankę rodzicom, dziadkom czy innym bliskim, z którymi dawno nie utrzymywałeś kontaktu. Ciasto w dłoń i spędź miło czas z tymi, którym przykro spędzać samotność.
2. Zasadź rzeżuchę, a gdy wyrośnie po kilku dniach, wykorzystaj ją jako składnik potrawy i opublikuj zdjęcie.
3. Wykonaj własnoręcznie świeczkę.

1. Z powodów osobistych odpadło.
2. Gotowanie to moje hobby więc zrobienie kolejnej wymyślnej potrawy to nie wyzwanie dla mnie tylko sposób na spędzenie czasu :)
Tak więc padło na zadanie nr 3.

Robienie świeczki to dla mnie nowość. Na znanym portalu aukcyjnym kupiłam zestaw początkowy za 50 zł (polecam bo dają 2 szklanki w zestawie xD)
W komentarzu kolaż przedstawia poszczególne etapy.

Świeczka jest w 3 odcieniach zielonego - niestety 2 górne odcienie nie różnią się zbyt mocno sobą bo jak się barwi wosk to on na początku jest bardzo ciemny a jak zastygnie to jaśnieje(widać na zdjeciach). Tak więc trochę mnie to zaskoczyło. Następnym razem wiem że nie należy barwnika się bać i sypać ile wlezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Świeczka jest z olejkiem zapachowym który ty był w zestawie. Nie jestem w stanie zidentyfikować jego zapachu można uznać go za "perfumowy" xD
Na zdjęciach widać też że świeczka trochę pękła przy zastyganiu ale to przez mój pośpiech bo dawałam ja do lodówki

Ogólnie nawet relaksujące zajęcie. Już mam plan żeby kupić formy silikonowe i zrobić jakieś fajne kształty (na tym sym portalu były bardzo ładne kobiece kształty ( ͡ ͜ʖ ͡))
Więc po tym doświadczeniu myślę że to nie będzie jeden jedyny raz.
Pobierz li25 - #mirkowyzwanie
Hej :) 
Wylosował mi się taki zestaw


1. Zrób miłą niespo...
źródło: comment_1621328007toippCEKlGPc7pRvIW2zcX.jpg
  • 6