Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MurdocIsGod: zajebisty, teraz jeepy w dobrym stanie się cenią, miałem kiedyś zj przez kilka miesięcy, z tym samym silnikiem i mi się bardzo dobrze nim jeździło. Do tej pory mowie ze to byl chyba najwygodniejszy ze starych samochodów jakie miałem.
Mirku, jako jeepowiec z krwi i kości serio uważam, że możesz mieć problem sprzedać go za tyle... Nawet nie chodzi o stan Twojego auta, tylko o to, co możesz dostać w takiej cenie... na szybko znalazłem kilka ładnych WJtów, albo ładnie zrobione XJty z liftem, stalą i wyciągarkami.
Nie mniej, obyś dostał ile chcesz! Sam swojego Jeepa mam zamar nigdy nie sprzedać - chociaż faktycznie nowoczesne auta kuszą ( ͡° ʖ
@BORO_: zdaje sobie sprawę ale z drugiej strony wiem, ze jest bardzo mało seryjnych XJ z w takim zestawieniu kolorystycznym. Tym bardziej w Polsce gdzie przez ostatnie 3 lata znalazłem tylko takie 3 na aukcjach.
Ogólnie nie jestem napalony na sprzedaż :) jak się nie sprzeda to będę sobie go dopieszczał dalej :)
@BORO_: @MurdocIsGod: co takiego fajnego jest w nowszych? Nie przeraża was nadmiar elektroniki? No, chyba że nie jest z tym aż tak źle. Tak myślę że gdybym się rozglądał to właśnie jakieś starsze roczniki. Wszystko zrobisz sam.