Wpis z mikrobloga

@RegulaminowyUzytkownik @Elec Dziękuję za propozycje. Bardziej zastanawiam się nad zegarkiem sportowym czy smartwatchem bo przymierzalem Mi band 5 i mając go na ręku wygladalem trochę niepoważnie jak na swój wiek i sylwetkę.
Oglądałem recenzję Mi Watcha i nie wygląda źle. Zastanawiam się jak jest z dokładnością pomiarów tętna, itd.
Odnośnie przerzucania danych z urządzeń Xiaomi to chyba czytałem że są apki w Google Play aby dane synchronizować z Xiaomi Wear do Google
@Darknes17 Myślałem też o pasie Polar H10. Co myślisz o tym?
Na siłownię można wziąć telefon i podejrzeć tętno, na rower po dokupieniu uchwytu na telefon też będzie spełniał zadanie.
Jak będę potrzebował zegarka to też pomyślę, narazie bym kupił pas piersiowy bo rzeczywiście jak oglądam testy na YT to przy dużych zmianach tętna podczas ćwiczeń żaden pomiar optyczny w zegarkach/opaskach nie jest porównywalny z pomiarem EKG w pasie piersiowym.
@gridstream: Mam starszy H7 już z 5 lat i z telefonami i najróżniejszymi zegarkami używam, aktualnie z fenixem 6 pro.
Pas to pas, nic nie dogoni jego pomiarów, ale podczas biegania czy treningów opartych o inne cwiczenia niż seria na płaskiej i 5 minut #!$%@? warto mieć coś na nadgarstku aby wygodnie sprawdzać tętno, odliczać czas czy sprawdzać tempo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kojos:
Testowałem na Mi Band 5 i apce Mi Fit. Działa zarówno synchronizacja Mi Fit - Zapp - Strava, jak i można sparować Mi Banda z apka Zepp (ale nie wszystkie funkcje obsługuję i jest tylko jeden wygląd ekranu).

Synchro pomiedzy apkami xiaomi jest przez ich chmurę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gridstream: zależy czego oczekujesz od zegarka. Myślę że Garmin Forerunner 45 Ci wystarczy. Za niewiele więcej jest też 245, który ma trochę lepszy pasek i odrobinę lepszy wyświetlacz (o ile mnie pamięć nie myli). A przy odrobinie szczęścia to trafisz na promce 245 Music ze wsparciem Spotify, Deezer i jeszcze czegoś. Bateria trzyma kilka dni. Nie używam Google fit, ale Garmin ma fajną własną appkę. Dodatkowo synchronizuje się ze Stravą. Na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pcela: @RegulaminowyUzytkownik: Chyba z Xioami Wear nie działa synchronizacja do Zepp/mi fit. Zalogowałem się na Xiaomi Wear Mi Fit oraz Zepp tym samym kontem, o ile między Zepp a Mi Fit wszystko się synchronizuje to pomiędzy Xiaomi Wear a Mi Fit/ Zepp zero synchronizacjacji. Szkoda. ;/