Wpis z mikrobloga

No elo,
Mirki z #gotowanie, macie może #zmywarka i możecie podpowiedzieć jakie są średnio ceny tabletek do zmywary xD?
W sumie nigdy nie zwracałem uwagi, a niedługo wpada i taki risercz robie czy te promki po -50% na allegro to scam czy nie dx
  • 5
@Fridge_: Klasa, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A polecasz jakieś konkretne żeby były lepsze czy po prostu jakie nie wezmę z firmy typu finish czy fairy będą git? Bo od razu hurtowo chcę zakupić
@VoMax: ja kupuje finish tylko żeby były jakieś wuantum czy po prostu z nabłyszczaczem itp. Poza kostkami trzeba uzywac soli i nabłyszczaczy - to ok rzymia różnica. Ja polecam taka stronkę Niemchem - chemia z zagranicy i tam są paczki finish, gdzie masz kapsułki, sol, nabłyszczacz, zapach do zmywarki i takie coś do czyszczenia zmywarki. To jest najlepsza opcja jaka znalazłem.
@VoMax: ja używam zelu somat classic. Wychodzi jakies 30gr na mycie. Minus zelu to niewyszorowane osady po herbacie w kubkach bo zel nie ingeruje w powierzchnie i nie szlifuje i nie niszczy jej tak jak tabsy ale dzieki temu do zmywarki można wrzucac praktycznie wszystko bo nic sie nie uszkodzi, nie rdzewieje itd. Nablyszczacz mam ustawiony na minimum bo nie widze potrzeby na wiecej. Mam z biedry bo najtanszy i jest