Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Szafa weź chłopie nagraj film wyjaśniający, zbierz się na odwagę i przyznaj do błędu. To nie była Ukraina, nie wypaliło, jednak byliśmy w Polsce, trochę na nielegalu ale no cóż zdarza się. Zapłacimy karę i po temacie. Takie to trudne? Chociaż trochę byś odzyskał szacunku bo tak to robisz w wała swoich widzów. Chyba lepsze to niż jebnac focha bo ktos zgłosił, bo eksperci i ogólnie drama. Z dystansem.
#mocnyvlog
  • 7
ale to miłe, gdy weźmie się pod uwagę, że może mu z portfela zejść na zapłacenie kary jakieś 500 może 1 tys. Co prawda na biednego nie trafiło, ale #!$%@? liczy każdą złotówę. Kojarzycie, jak wspominał, że za bilet mi do usa zwrócili mniej o 500 zł? Ależ był zafrasowany, że musiał stracić. Aż czekałem, że na poczet straty uruchomi, jak na każdego porządnego #!$%@?- yutubera przystało, liva z odgórnie ustalonym żądaniem
Bardziej mnie wnerwia że zawsze się znajdzie jakaś parówa która musi gdzieś zadzwonić

@XXXX1234567: Co to w ogóle za argument? Internet i widzowie to nie jest grupa kumpli, którzy jak widzą, że robisz lewe interesy to cię nie zgłoszą. Gość nagrywa vloga ze swojego życia, codziennie oglądają go tysiące obcych osób, może nawet policjanci, strażnicy leśni, dosłownie ktokolwiek to może być. Widzą, że ewidentnie robi coś nielegalnego i mają prawo to