Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś Floydowi powiedział w tym sklepie, że już za kilka dni zostanie pochowany w złotej trumnie, burmistrz będzie nad nią płakał, że ludzie wyjdą na ulicę (niektórzy do sklepów) policjant, który próbował go aresztować pójdzie do więzienia, jego rodzina dostanie miliony, a on zostanie okrzyknięty bohaterem, to by się chyba udusił ze śmiechu (ʘʘ)

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #usa #lewackalogika
damianooo5 - Jakby ktoś Floydowi powiedział w tym sklepie, że już za kilka dni zostan...

źródło: comment_16211573979KRMQzCwXttbkPazynFQsB.jpg

Pobierz
  • 28
@sonnyliston: Rozumiem, ze jesteś ekspertem i z łatwością potrafisz stwierdzić, że zamordowanie czarnoskorego mężczyzny przez białego policjanta nie nosiło znamion rasizmu, w kraju w którym rasizm jest problemem.
@yummy157: Ameryka ma problem z brutalnością policji, a napięcia rasowe w jej społeczeństwie to beczka pełna prochu gotowa wybuchnąć w każdej chwili, w czym niemałą rolę odgrywają media oraz politycy. Stąd były te protesty. Niemniej jednak śmierć Floyda nie wynikła z rasizmu.
Rozumiem, ze jesteś ekspertem i z łatwością potrafisz stwierdzić, że zamordowanie czarnoskorego mężczyzny przez białego policjanta nie nosiło znamion rasizmu, w kraju w którym rasizm jest problemem.


@yummy157: ciekawe jakie niby mają narzędzia ci eksperci jakich ja nie mam, zeby stwierdzić czy coś wynikało z rasizmu czy nie xD
Zakładając ze ktos porrafi myślec logicznie, to jakie ktoś moze mieć korzyści z przyduszania czarnego o asfalt? Zakładając ze mówimy o myślącym