Wpis z mikrobloga

Po ludzku szkoda mi Maćka. Dał z siebie ile umiał, bo mu zależało. Smutne dzieciństwo, alkoholizm matki, emigracja ojca. Myślał, że uda mu się coś zbudować,coś czego sam nie miał. Może i jest trochę oderwany, ale to dobry chłopak.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielonykubek: No biedak, ale pomerdały mu się kolejności. Najpierw człowiek musi sam siebie ogarnąć, a potem zawierać związki. Jeśli jest odwrotnie, to pojawia się relacja rodzic-dziecko, absolutnie aseksualna i męcząca.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Przykro było mi patrzeć jak Laura go ciśnie większość czasu, wywleka prywatne rzeczy przed kamery (rozmowa na temat jego doświadczeń seksualnych) i siedzi z obojętną czy nieco naburmuszoną miną obok niego. Dla mnie ich związek nie miał prawa zagrać. Rozumiem, że irytował Laurę, ale jej zachowanie było dla mnie beznadziejne.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek ale na koniec rozpykał Larłe i aż jej chyba było głupio że nie dostrzegła jego inteligencji. Maciej sobie poradzi, teraz pół oazy na niego poleci. A Larła wbrew pozorom mimo terapii dużo musi uporządkować, będzie na razie boi się konfrontacji i sama odpycha żeby nie zostać odepchnięta.
#januszepsychologii
  • Odpowiedz