Wpis z mikrobloga

@Meritneit: coraz więcej facetów dochodzi do tego samego wniosku ze szkoda nerwów i życia na polki. Co jest śmieszne. W europie polka to najprostsza i najłatwiejsza dziwka, zaraz po angielkach, a dla rodaków to udają nie wiadomo kogo i oczekują nie wiadomo co
  • Odpowiedz
Ci są w związku tez musieli się starać, żeby zobaczyć nagie zdjęcie lub mieć sex a inni po prostu wola zapłacić za zdjęcia


@perfect1995: zdjęcia/filmy w internecie możesz dostać za free, z każdej możliwej kategorii, zarówno legalne jak i nielegalne, więc płacenie za coś takiego to głupota.

Zupełnie inna sprawa to płacenie za seks, bo nie ma darmowej alternatywy dla niego (masturbacja to nie seks), dlatego divy czy sponsoring jeszcze rozumiem,
  • Odpowiedz
@Meritneit: Ja znałem kilka, chcesz sie przekonać, to zawsze możesz poudawać obcokrajowca albo poogladąc yt gdzie jest masa materiałów jak łatwe są polki jak widzą że przyjechał Fernando czy inny Alvarez.
  • Odpowiedz
kiedy ja rozowa, mysle, ze jakas czesc moze tak robic, ale nie generalizowalbym


@Meritneit: Wiesz....fejkowe konta chadów zdobywają po kilkaset matchy w kilka dni. Ja dla porównania, nie będąc brzydkim (ale chadem również nie będąc) mogę liczyć co najwyżej na jednego matcha co tydzień.
Więc jak tu nie generalizować?
  • Odpowiedz