Miry, jak w #proxmox skonfigurować sieciówkę pod pfsense? Mam jedną domyślnie jako bridge vmbr0 i to jest WAN, jak teraz zrobić LAN żeby spełniał swoją funkcję?
@siemawpadajdomejkuchni: to nie ma znaczenia, po prostu stwórz nowego bridge z sieciówką której nie używasz, dodaj kartę sieciową do maszyny wirtualnej i to tyle
#serwery #wirtualizacja #informatyka #pfsense
https://docs.netgate.com/pfsense/en/latest/recipes/virtualize-proxmox-ve.html
Może to ci pomoże. Osobiście przerabiałem takie ustawienia, ale z ipfire.