Wpis z mikrobloga

@pawel_sawicki01: Tego "ratownika" od Sumlińskiego dzięki któremu zarobił parę groszy na kolejnych debilach którzy w to uwierzyli? Tak się właśnie robi pieniądze na idiotach w czasie pandemii. Tak samo robi Braun, Rola, Nawet ten błazen Komarenko i cała ta banda patostreamerów ganiających po protestach, a nawet po szpitalach. A banda kretynów która łyka te brednie bez żadnej refleksji jeszcze liże się na wykopie po jajach XD
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: Przecież ten gość wyżej jak bozia rozdawała rozum to się nie załapał, poszedł do następnej po wzrost to mu zamknęli drzwi przed nosem i siedzi teraz taka karykatura człowieka i duka coś w masce zza monitora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: Ja nie wykonuję każdego zalecenia rady medycznej i szeroko pojętej władzy. Wy za to łykacie każdą nawet najgłupszą teorię ze strony cwaniaków których wymieniłem powyżej. Jesteście frajerami, bo daliście się zmanipulować bandzie debili z YT... I weź już przyjmij do wiadomości, że co jakiś czas mamy pandemie na świecie i one się kończą. (Ta też się skończy) Nikt nie robi ci niczego na złość, ani nie wprowadza ograniczeń na całym
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Dlatego to ty jesteś robolem w hucie, a ja siedzę sobie i zarabiam przed komputerem XD Ale to ja jestem ten głupi... Idź tam się poliż po jajach z kumplami na zmianie. Pewnie wszyscy macie identyczne zdanie. Ty tej pandemii powinieneś dziękować bo gdyby nie ona to dzisiaj może byłbyś bezrobotny, a tak stal bije rekordy i masz co do garnka włożyć
  • Odpowiedz
@tom3k86:

Ja nie wykonuję każdego zalecenia rady medycznej i szeroko pojętej władzy. Wy za to łykacie każdą nawet najgłupszą teorię ze strony cwaniaków których wymieniłem powyżej. Jesteście frajerami, bo daliście się zmanipulować bandzie debili z YT..


Moje zdanie wynika tylko i wyłącznie z badań statystycznych jakie dają instytucje publiczne i manipulacje rządzących oraz profesorów "wirusologów", które potem okazują się fałszywe. Nikomu nie płacę ani nie oglądam filmików/artykułów bez źródeł.

I weź
  • Odpowiedz
@tom3k86: Nie masz pojęcia o sytuacji w hucie przynajmniej u nas w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°).. No jestem robolem w hucie, a Ty robolem przed kompem no i jak myślałeś, że mi tym #!$%@? to się pomyliłeś bo nie mam z tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Nie oceniamy się po statusie społecznym czy na podstawie ocen w szkole bo sobie robisz
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Na co się decydują? Na wykorzystanie sytuacji rynkowej? Każdy z gotówką to robi. Ty naprawdę myślisz, że wprowadzili ograniczenia które kosztowały kilkaset miliardów złotych, utratę poparcia, a w konsekwencji władzy, żeby przejąć parę hoteli i kilka sieci fitness? (Hahaha) Ja doskonale wiem, że edukacja się na szkole nie kończy bo większość pieniędzy które zarobiłem mam dzięki wiedzy ktorej w szkole nie zdobędziesz. Inna sprawa, że ja czerpię z wiarygodnych źródeł,
  • Odpowiedz
Na co się decydują? Na wykorzystanie sytuacji rynkowej? Każdy z gotówką to robi. Ty naprawdę myślisz


@tom3k86: No tak, najpierw rząd #!$%@? gospodarkę, a potem PAŃSTWOWE SPÓŁKI chcą je przejąć, Ty naprawdę nie widzisz nic w tym złego? Totalitaryzm, mówi Ci to coś?
  • Odpowiedz
@tom3k86: Jeśli nie widzisz, że nakładane restrykcje na te branże są mocno agresywne gdzie zagrożenie wirusem przy odpowiednim rezimie sanitarnym jest bliskie zeru to o czym my tu będziemy gadać dalwj?
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Wiesz gdzie ja mam czy jakaś sieć fitness jest własnością jakiegoś izraelskiego funduszu czy Orlenu? Tak, dobrze myślisz... W dupie. Ty serio myślisz, że tylko państwowe spółki dokonują przejęć? Robią to takie które mają pieniądze. To że Polska gospodarka to gówno, a większość wigu20 to państwowe molochy nie stało się wczoraj i nie skończy się jutro. Gdyby naprawdę ktoś chciał przejąć dobre biznesy to nie bawiliby się w żadne tarcze
  • Odpowiedz
Wiesz gdzie ja mam czy jakaś sieć fitness jest własnością jakiegoś izraelskiego funduszu czy Orlenu? Tak, dobrze myślisz... W dupie


@tom3k86: Najpierw fitness, później co innego a Ty masz to w dupie XDD. Jeśli powolne przekształcanie ustroju politycznego w totalitaryzm Cię totalnie nie rusza to współczuje. Jak to mawiał wybitny Polak Zbigniew S. bo rodo "Robota w korporacji i karta z debetem - to jest wasza godność, wasz majestat"
Chociaż patrząc
  • Odpowiedz
@tom3k86: "Nikt nie robi ci niczego na złość, ani nie wprowadza ograniczeń na całym świecie, żeby przejąć twoją knajpę w której sprzedajesz frytki z biedronki smażone na starym oleju." - Do tego piłem.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: No, a co? Serio wierzysz, że zamykają ruch pomiędzy państwami zrywają łańcuchy dostaw, żeby przejąć część niewiele znaczących w gospodarce branż? Jedyne co jest robione złośliwie, a raczej z głupoty to utrzymywanie nakazu noszenia maseczek w otwartej przestrzeni. Jest to zwykła niechęć do przyznania się do błędu. Wszelkie badania mówią, że ciężko się zarazić na świeżym powietrzu. Wszystko inne to mniej lub bardziej udolne próby niedopuszczenia do przeładowania szpitali. Doszukiwanie
  • Odpowiedz
@tom3k86: Nie odwracaj kota ogonem i nie pisz mi o maskach czy o zamykaniu granic. Jeśli tego nie widzisz, to się dowiedz, mi się linków szukać nie chce na ten temat bo zaraz wychodzę z domu. A o wałach to sobie też poczytaj jak się robi przetargi i kto je wygrywa, kto zyskuje. Kolesiostwo - witamy w Polsce. Tak samo jak ustawy pisze się pod swoich ludzi, nie pod dobro społeczeństwa
  • Odpowiedz