Wpis z mikrobloga

@Oseghe: nikt nie będzie podawał hormonów 4latkowi, są specjalne wytyczne kwalifikujące do tego. to są bardzo poważne decyzje mogące nieść za sobą konsekwencje zdrowotne i myśle, że żaden lekarz/ inny specjalista nie chciałby ponosić konsekwencji prawnych za swój błąd/ lekkomyślna decyzje, wiem ze jest taka narracja niektórych środowisk, że "wszystkich by teraz przerabiali"...
natomiast może ja też osobiście miałabym wątpliwość czy moje dziecko jeszcze nie zmieni zdania, natomiast w danej chwili
@juzwos: Te debile nie wiedzą o tym, że dziecko się uczy od rodziców i może czasem powiedzieć w formie żeńskiej/męskiej i to nie oznacza, że dziecko ma inną płeć XD. To pewnie trolle pisały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@juzwos: w skrócie pewnie wyglądało to tak:
Był z #!$%@? rodzicami w sklepie i dziecko na dziale zabawek przez przypadek dotknęło jakiejś zabawki dla chłopów.
Rodzice- #!$%@? jesteś chłopcem. I pyk do mediów.
Dziecko ni #!$%@? nie wie co się dzieje ale git.
@AustinMeaulnes: czyli według Ciebie jeśli moje dziecko twierdzi, że jestem kotem, to znaczy, że jest kotem. Nie no, logiczne. Jak zacznie twierdzić, że jest helikopterem bojowym to naślę go na serwerownię Vikop.ru.