Wpis z mikrobloga

@juzwos: a mi się wydaje, że jak dziecko tak odczuwa to znaczy, że coś jest na rzeczy. przecież nikt nie będzie mu przeprowadzał operacji zmiany płci w tym wieku, żeby zmienić płeć trzeba też od groma badań, jakieś zezwolenia...
  • Odpowiedz
via Android
  • 94
@ViolaS masz dzieci
Spędziłaś z 2 latkiem tydzień, miesiąc.

Widzisz ja znałem 2 latka co miał 3 nogi
4 letni syn kolegi stwierdził że nie lubi sera żółtego
Z dnia na
  • Odpowiedz
@juzwos: chcesz pic alkohol? Skończ 21 albo 18 lat. Narkotyki miękkie? W niektórych krajach tylko i musisz być pełnoletni. Prawo jazdy? 16-18 lat. Chcesz zmienić płeć mając 2 lata? Już wstrzykuje hormony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ViolaS: Nie do końca. Transpłciowość jest #!$%@? przebadana i nie mamy (a możliwe, że nie będziemy mieć nigdy) narzędzi, żeby określić czy dziecko będzie transpłciowe czy nie.
Zaburzenia przynależności do danej płci kształtuje się mniej więcej w okresie dojrzewania, a dzieci łamiące stereotypy płciowe w dzieciństwie częściej okazują się homo niż trans.
I o ile transseksualizm istnieje i jest prawdziwym problemem to lewicowe środowiska na siłę próbują być inkluzywne i
  • Odpowiedz
U mnie tez za łebka była babeczka, co chciała być chłopcem- tylko dla tego ze miała samych kolegów. Dochodziło do sytuacji, że przez moment nawet próbowała sikać na stojąco, chodziła bez koszulki jak koledzy. Oczywiście z tego wyrosła i teraz żyje w normalnym heteroseksualnym związku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
To co trzeba mieć w głowie żeby takie historie pisać i publikować?

@juzwos: podejrzewam, że gówno i chęć do zarobku/zasięgów
  • Odpowiedz
@juzwos: mój syn ma lvl 3,5. Uwielbia pociągi - jego główne zabawki to pociągi, jego ulubione książki są o pociągach, ogląda bajki o pociągach, uwielbia siedzieć na dworcu i oglądać przejeżdżające pociągi. Jaka jest jego ulubiona zabawa? W pociągi!
Biega po domu czy ogrodzie i krzyczy, że jest towarowym do Tarnowa albo osobowym do Katowic.

Nie ma siły on chyba naprawdę jest pociągiem.
  • Odpowiedz