Wpis z mikrobloga

Czy duża firma (zatrudnia ponad 400 osób) może wymagać szczepienia na Covid od kandydatów do pracy? Nie będę wymieniał jej nazwy ale od znajomego się dowiedziałem, że prezes ma duże ciśnienie aby wszyscy pracownicy się zaszczepili. Prowadzą teraz rekrutację i chciałbym się tam zatrudnić, ale nie mam zamiaru się szczepić. #pracbaza #pytanie #koronawirus #szczepienia
  • 24
@Treda: no to po co chcesz sie tam zatrudnić, skoro twierdzisz otwarcie, ze "jest duże ciśnienie na to"
jak juz tam będziesz pracować, to mozesz odczuwać ciągłą presję zaszczepienia się, lub jak będzie ognisko covid, to zwalą na ciebie

to czy coś jest legalne czy nie, to niekoniecznie oznacza, czy będzie komfortowe, czy nie
Nie będę wymieniał jej nazwy ale od znajomego się dowiedziałem, że prezes ma duże ciśnienie aby wszyscy pracownicy się zaszczepili. Prowadzą teraz rekrutację i chciałbym się tam zatrudnić, ale nie mam zamiaru się szczepić

@Treda: Świetny pomysł aby odsiać na rekrutacji sporą część niebezpiecznych dla otoczenia idiotów. Wejdzie ci kretyn na zakład potem mu płać L4 na COVID i wszystkim, którym sprzedał.
No i skandal, że prezesik dba o firmę i