Wpis z mikrobloga

@lizakoo: No mój brykietowy jak widać to skraju wykończenia, ugina się jak połozysz kilka rzeczy na ruszt.
Trzeba przy nim non stop stać, dmuchać, przygaszać nawet nie ma kiedy się piwa napić bo trzeba przy nim stać cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LowcyChin: ja mam własnymi rencoma zbudowany grill murowany, a obok palenisko na żurawiu również własnymi rencoma zbudowane. Nie mam problemu z rozpalaniem i cugiem. Z gazowego korzysta siostra na swoich imprezach na ogródku i sobie chwali, bo wcześniej miała właśnie taki wolnostojący tani grill, który nie dawał rady przy większym obłożeniu jedzeniem.
@LowcyChin: moi rodzice właśnie wymienili murowany na gazówkę i są przeszczesliwi. Zazwyczaj im się nie chciało rozpalać na dwie osoby a teraz cyk i grillują. Ja już też do węgla nie wrócę. Mam już druga gazówkę, pierwsza to była coś podobnego do tego twojego :)
@mietek_zul: to już możesz drapnąć coś tańszego z Webera. Ja ze swojej strony za pół tej ceny polecam kentona z LM. Ale nie mam porównania z górna półka, tylko z takim tańszym jak ten z posta. Używam już gazówek ponad 5 lat i jest na prawdę spoko.