Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pod koniec sierpnia mam wesele siostry ciotecznej, która jest ode mnie starsza o rok, ja mam 21 lat i prawdopodobnie będę za świadka, ze względu na to, że znamy się od dziecka i nie ma w bliskiej rodzinie zbytnio innej osoby w granicach naszego wieku. O ile ten fakt mnie kompletnie nie krępuje i nie przeszkadza, to fakt szukania partnerki to jakaś męka i tragedia.
W 2019 roku byłem z moim byłym #rozowypasek na weselu i było co najmniej średnio, zważywszy, że ona bez prawa jazdy mogłem pozwolić sobie na jakiś alkohol tylko dzięki temu, że był jakiś hotel przy domu weselnym. Czemu średnio? Na tym weselu bawiłem się razem z całym stołem i należałem do osób, które nakręcały całą zabawę, a ona siedziała 90% czasu w telefonie, mimo tego, że cały czas zachęcałem jej do interakcji, bo jestem dość towarzyską osobą i było to wesele bliskiego kolegi, więc dookoła miałem samych znajomych. Pytałem kilka razy czy chce iść tańczyć, to ona, że nie ma ochoty - i tak cały czas. Dodatkowo po weselu do mnie miała zarzuty, że ja się nie umiem bawić i nudno było. I wcale nie była żadną introwertyczką. Wtedy też podczas tego wesela miałem tyle myśli, że po co ja marnuję sobie z nią imprezę, skoro mogłem wziąć kogoś, z kim mógłbym mieć fajne wspomnienia i dobrze się bawić.

Nie jestem już z nią od ponad roku, a obecnie większość dziewczyn z moich okolic, które znam i są w wieku 17-20 to takie, co częściej będą siedzieć na Tik Toku i innych pierdołach niż miło towarzyszyć na weselu.- Studiuję w Krakowie i chciałbym poznać tam jakąś osobę, najlepiej właśnie studentkę z okolic Limanowa/Nowy Sącz/Tarnów/Gorlice, bądź też bliżej gór, o zbliżonym wieku do mnie, którą mógłbym zabrać na to wesele w okolice Stalowej Woli, gdzie mieszkam na co dzień. Nie wiem czy to stereotyp, czy nie, ale właśnie dziewczyny z tamtych okolic są najlepsze do takich tradycyjnych zabaw i w tamtych rejonach ludzie potrafią się bawić. Czy to dobry pomysł i warto się zafatygować na jakimś Spotted, spotkać i poznać w kierunku tego wesela?

#zwiazki #wesele #niebieskipasek #logikarozowychpaskow #przegryw #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609acc89fe0977000b8aee40
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa: Przecież tutaj często dziewczny mają takiego kija w dupie że one się z wieśniakami bawić nie będą. W krakowie jest cała śmietanka zakompleksionych ludzi którzy uciekli z wiosek w nadziei na lepsze życie i teraz ciułają sobie tak klepiąc się po pleckach że dobrze zrobili.
  • Odpowiedz