Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja
Jakie auto wybralibyście, jeśli chodzi o auta nowe z salonu.
Wymagania: max 100kPLNbenzyna, 120KM+, heatchback, 5d.
Zastanawiam się między nowym a używanym lepszej klasy. Wiec Dacia i najbiedniejsze wersje odpadają. Chce za 100k mieć odrobine przyjemności z jazdy.

Jakie auto

  • Vw Golf jakiś 7.8% (9)
  • Seat Leon FR 25.0% (29)
  • Ford Focus 25.9% (30)
  • Skoda Scala 4.3% (5)
  • Mazda 3 18.1% (21)
  • Używane za 50k - jakie? 14.7% (17)
  • Inne - jakie 4.3% (5)

Oddanych głosów: 116

  • 61
@cwlmod: Dokładnie tak, bieda wersja z najsłabszym silnikiem. Miałem niezły mindfuck że tak ładny samochód z zewnątrz w środku robi skrajnie odwrotne wrażenie xD
@przyczajonybiskup: Brzydszego auta nie widziałem. A tak serio rozumiesz, że chce sobie za 100k kupić spokój na najbliższe 6-8 lat. A nie wydać 100k i kupić 11 letniego gruza. Moc pod maską to nie wszystko. Poza tym przy 450KM mojemu dziecku w foteliku mogłaby głowa trochę latać
@wuut: Bieda wersja jest straszna. Mając full opcje w i30N rece mi opadają jak okropnie wyglada bazowa wersja w ; mobility. Tragedia. No ale Classic mało kto kupuje. Najwiecej chodzi comfortow
@wuut: Haha powodzenie życzę :D

Slyszalem tylko o jednym samochodzie z takim 1.5 automat w Warszawie w wersji comfort.
Niestety lipa jest z demowkami bo Polacy kupuja bieda 1.5 dpi lub 1.0 tgdi :(
@wuut: W jaki sposób? Wszedłem ba grupę i30N Polska (nie polecam bo admini to debile) i zadałem pare konkretnych pytań o koszty utrzymania wytrzymałość hamulcow itd. Wyłapał mnie tam sprzedawca hyundaia, ktory zaoferował zajlepsza oferte na rynku. Faktycznie taka była, wiec wszystko zdalnie załatwione. Na koniec zrobiłem sobie wycieczkę do innego miasta i voila :)

A teraz cos sie hyundai Polska bardzo opieprza z konfiguratorem. Bie spieszy im sie bo wciaz