Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie do specjalistów #wyscigi. Czy jeśli robię popoludniowy trening na #samochody moim #civic i droga kategorycznie nie nadaje się do jazdy (trochę dziur, rowerzyści, skutery, tiry i inne samochody spowalniające moją jazdę, do tego koleiny powodujące drgania) mogę jechać normalnie pod prąd albo buspasem? To dramat że u nas buduje się drogi tylko po to by utrudniać nam treningi. Niedługo żeby bezpiecznie i efektywnie trenować, będę musiał jechać 20 kilometrów poza miasto na tor wyścigowy ()

źródło: comment_1620744849q34iweJtvJZ3mvXJk3yckO.jpg
  • 14
@D1STR0Y: @GaiusBaltar: dziękuję za odpowiedź panowie. Mam jeszcze takie pytanie, bo noszę się z zamiarem kupienia BMW e36 i tutaj pojawia się kwestia stawania na zakazach parkowania.
Niby parkując na zakazie trzeba włączyć awaryjki, ale jednocześnie wiąże się to z użyciem kierunkowskazów. I to obu na raz.
Jak powinienem się zachować. Używać nie używać?
le jednocześnie wiąże się to z użyciem kierunkowskazów. I to obu na raz.

Jak powinienem się zachować. Używać nie używać?


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: E36 można parkować w dowolnym miejscu. Rozważyłbym jeszcze tereny zielone czy pola uprawne, bardzo ułatwia to znalezienie miejsca.
źródło: comment_1620745633msFbexMZII6OVzNEUeMCso.jpg
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi to zależy, jeśli parkujesz na chodniku to musisz pamiętać aby stanąć tak żeby wszyscy musieli obejść naokoło żeby przejść i bez awaryjek. A jeśli na jezdni to wystarczy trójkąt jebnac 0.5m za autem i jest git.

Ps. Mam nadzieję że już ogarnąłes gumowkie żeby wydech wyciac