Wpis z mikrobloga

#gielda #nas #norwegian #xtb
Kto miał akcje Norwegian Air Shuttle w xtb i dostał już pieniądze za sprzedaż praw poboru? Po ile xtb wam ja sprzedalo? Moje sprzedali po 11.4750 NOK, przyznam że jestem zawiedziony, pierwszego dnia handlu chyba nawet tak niskiej ceny nie bylo, wahała się gdzieś pomiędzy 14-19 NOK więc jeżeli oni mieli to sprzedawać pierwszego dnia to nie wiem jakim cudem sprzedali to tak tanio.
Mogliby w końcu dać możliwość samemu decydować o prawach poboru, bo w ten sposób jestem sporo stratny.
  • 19
@Plokij
@Westson
Właśnie napisałem dość długa reklamację, powołując się na ich regulamin, przytaczając konkretne zapisy dot. sprzedaży praw poboru i ich sprzedaży w jak najlepszym interesie Klienta oraz podałem ceny z 07.05 o 10.05 gdzie 11.475 nie jest najlepsza cena sprzedaży. Dodatkowo napisałem o sprzedaży mniejszej ilości pp niż przypadająca na moje akcje. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Mają 7 dni.
No i oczywiście na końcu dodałem, że sprzedając mniejsza ilość akcji niż
@MinimalMusic tak zrobiłem, ale myślałem że może jest gdzieś podana ilość. kwota która dostałem jest około 35% mniejsza niż powinna, więc wychodzi na to że tez sprzedali mi 2pp/2 akcje a nie 3pp/2 akcje tak jak powinno być
@PISowski_inwestor 18.05 jest za 7 dni a oni mają akurat 7 dni na odpowiedź. Mam nadzieję że zareagują dość szybko. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż po kwocie 19,9 czyli maks albo wykup praw poboru i dopisanie ich później do całości. Zamierzam trzymać to kilka lat. Może zarobi na samochód.
@MinimalMusic: u mnie pan na czacie obiecał że sprawdzi i wyślą maila, najwyraźniej już wiedzą że coś nie pykło. kiedy spytałem o cenę sprzedaży PP, powiedział że "Wynika to z podwyższenia kapitału NAS i całej tej sytuacji" - po czymś takim już nie chciałem brnąć w dalszą dyskusję, bo już wiedziałem że daleko nie zajdę. Poczekam na maila i zobaczymy.