Wpis z mikrobloga

Gównosoulsy 2 skończone, boże ale debilnie były zaprojektowane te lokacje no po prostu to była cudowna zabawa i bardzo dziękuję twórcom za #!$%@? mnie. Fajni niektórzy bossowie w podstawce i pierwszym dlc, tylko co z tego jak cała reszta to jakaś porażka, w ogóle nie czułem klimatu i tylko na siłę grałem ostatni dlc byleby tylko skończyć. Mam pytanie co do 3 części, tam też tak jest, że trzeba bawić się w indiane Jonesa i są tak idiotycznie skonstruowane poziomy jak w dwójce? Jak z klimatem i resztą? Jedynkę przeszedłem i bawiłem się świetnie ale druga część to #!$%@? jakiś dramat, jak przeszedłem to od razu skasowałem i będę gardził tą częścią XD

#darksouls3
  • 3
@Rotevil: Ogrywałem dwójkę zaraz po premierze i byłem wniebowzięty. Ostatnio jednak oglądałem streamera jak gra i faktycznie, ta część jest bez porównania gorsza od jedynki czy trójki. Chyba największy plus to Majula i soundtrack właśnie z niej. Co do pytania, to trójka pod względem lokacji, bossów i dynamiki wypada według mnie dużo lepiej od jedynki, ale klimat jest troszkę uboższy, bo jedynka budowała atmosferę perfekcyjnie, co nie oznacza jednak, że jest
@Odos: No MAjula super jest, lubię się na chwilę zatrzymać i chwilę posłuchać.... Ok spróbuję z trzecią częścią, może nie zawiedzie mnie tak jak druga część..