Wpis z mikrobloga

  • 0
@Oyho Napomknąłem coś pod koniec, że Bronowicka chata nie znaczyłaby wiele bez jej mieszkańców odzianych w bogato zdobione ludowe stroje, no i bez symboliki. I że Pan Tadeusz nie był by najslawniejszą polską epopeją bez całej tej otoczki zwiazenej z powstawaniem tej powieści. No ogólnie trochę #!$%@?łem krótko mówiąc XD

@smolldaisy W zasadzie to przez całą rozprawkę odwoływałem się do tekstu i zwracałem uwagę na kwestie przedstawione w tekście. Trochę lanie wody,
  • Odpowiedz
  • 0
@Oyho No ogólnie to piękne flipendo tam zrobiłem, ale w sumie spodziewałem się tego, bo nie przerabiałem materiału z rozszerzenia i nie pisałem ani razu rozprawki argumentacyjnej so...
Podejrzewam że nastukam może z 10% bo co jak co stylistycznie majstersztyk, ale no chciałbym to napisać porządnie więc pewnie powtórzę za rok XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Oyho No to jest akurat bardzo prawdopodobne. Nawet jeśli to pocieszam się tym, że podchodzę do matury po kilkuletniej przerwie i nie mam ciśnienia na studia póki co, więc wszystko mogę sobie poprawić w swoim tempie
  • Odpowiedz