Wpis z mikrobloga

tylko szczekać i wyzywać potrafisz?

Bardzo mnie obchodzi zdanie debila

Albo jesteś opłaconym trolem albo debilem, sam nie wiem co gorsze ¯\(ツ)/¯


Kto tu nie zachowuje standardów i nie trzyma poziomu? XD

Z
  • Odpowiedz
  • 3
@SkorpionX

Z powikłaniami po czymkolwiek idź do lekarza, dzwoń na pogotowie, do farmaceuty... zależy od tego, jakie wystąpią. Każdy to wie, nie dla każdego najwidoczniej ta wiedza jest wygodna ¯\(ツ)/¯


Ładny fikoł XD dobrze wiesz o co mi chodzi.
Jeszcze raz jak dla
  • Odpowiedz
@J-Roc: Ostatnio moja aktywność na wykopie ogranicza się wyłącznie do pisania, że mamy maj 2021 a ludzie dalej podają tego fejka że producenci nie odpowiadają za powikłania.

PRODUCENCI ODPOWIADAJĄ ZA POWIKŁANIA ( art. 35a prawa farmaceutycznego)
  • Odpowiedz
@J-Roc jak kolega wyżej napisał. To już paranoja, kiedy chcesz pozywać każdego na lewo i prawo czy jeszcze tylko zwykła upierdliwość? I spróbuj następnym razem wydusić z siebie wypowiedź bez ubliżania innym, może ci się uda, jak to pieknie powiedziałeś, nie "szczekać" i nie "wyzywać" ;)
  • Odpowiedz
@J-Roc: A z jakiej racji miałbyś kogoś pozywać? A jak jesteś ciężko chory i dostaniesz antybiotyk tylko dzięki któremu możesz wyzdrowieć ale jako działanie niepożądane dostaniesz wysypki albo bólu głowy to też kogoś pozywasz? Jakbyś trafił na stół operacyjny na zabieg ratujący życie ale w trakcie doszłoby do zdarzenia przez które miałbyś np. lekki paraliż połowy ciała to też pozywasz chirurga? Przecież on Ci "tylko" życie uratował xD

Szczepionka mRNA
  • Odpowiedz
@J-Roc: No jakie powikłania masz po szczepionce? :D Tak się boicie wstrzykiwać nie wiadomo co ale zimną wódę to połykacie bez refleksji, pomimo tego, że sama w sobie "czysta" wóda jest trucizną. Szur i antyszczep przezywa mnie od debili xD To tak jakby szczerbaty ze mnie się śmiał, że nie mogę odgryźć batona xD
  • Odpowiedz