Wpis z mikrobloga

Moje Mirki to fanatycy matur. Pół Wykopu #!$%@? wyciekami odpowiedzi, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi cyrkiej czy długopis i trzeba wyciągać w szpitalu, bo mają czarny tusz na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu długopis w nodze.

Druga połowa Wykopu #!$%@? „Arkusze Maturalne z Matematyki 2021”, „Arkusze Maturalne Język Angielski poziom podstawowy 2021”, „Jak zdobyć Mikroblog+” xD itp. Co tydzień tegoroczne maturzystki robą objazd po wszystkich tagach na Wykopie, żeby skompletować wszystkie odpowiedzi maturalne. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem je into Mikroblog+, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych odpowiedziach, ale teraz nie dosyć, że je kupują, to jeszcze siedzą na jakichś forach dla #matura2021 i kręcą gównoburze z innymi maturzystkami o najlepsze wysłane nudesy za arkusz odpowiedzi itp. Potrafą drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś maturzyska mnie #!$%@?ła, to założyłem tam konto i ją trollowałem, pisząc w jej tematach jakieś losowe głupoty, typu „ten garnek na głowie jest #!$%@?”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na Wykopie rangę pomarańczka, za #!$%@? 10 tysięcy postów.

Jak jest ciepło, to co weekend #!$%@? na matury. Od jakichś pięciu lat w każdą niedzielę słucham odpowiedzi maturalnych przy obiedzie, a maturzystka #!$%@? o zaletach odpowiedzi maturalnych z tego gówna. Jak się dostałem na studia, to maturzyści przez tydzień #!$%@?, że to dzięki temu, że mam arkusze, bo zawierają odpowiedzi i mózg mi lepiej pracuje.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym Mirkiem całą rodzinę o czwartej w nocy, bo hałasują, pakując długopisy, robiąc powtórkę ABCD itd.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o wyciekach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Centralną Komisję Egzaminacyjną, maturzystka sama się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr, niedostateczne odpowiedzi, tylko unieważniają egzaminy hurr, robi się przy tym cała czerwona i odchodzi od stołu, klnąc, i idzie czytać Wielką Encyklopedię Bycia Showuperką, żeby się uspokoić.

W tym roku sama sobie kupiła na święta wycieki z zeszłego roku. Oczywiście do wigilii nie wytrzymała, tylko już wczoraj je rozpakowała i sprawdzała w dużym pokoju. Ubrała się w ten swój cały strój z garnkiem na głowie i karteczką z Nickiem i siedziała cały dzień w tych arkuszach na środku mieszkania. Obiad (czarny tusz) też w nim zjadła [cool][cześć].

#matura2021 #matura #przecieki #biologia