Wpis z mikrobloga

wiecie co jest najśmieszniejsze a zarazem przykre? że jej w 14 letnie fanki jej bronią, że praca na kamerkach to nic złego xD kiedyś 14 latka bawiła się lalkami teraz mówi, że takie coś to jest git xD w jakich my czasach żyjemy k---a
#natsu
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jozinzbazin1337: mam 23 lata 3 lata temu moi młodsi znajomi około 3-4 lata wtedy ~ 16 już mi pokazywali która 14 wysyła nudeski która się puszcza części z tych co wysyłaja mają na fonie bo wysłała jednemu to wszystkim wysłał no ogólnie.mozg r-------y za mnie tak nie było to co robi net z ludzi to WTF teraz mi te same ziomki mówią że jest w mojej okolicy w c--j małolat
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Nie ma grubych tancerek bo tłuszcz i waga blokuje ruchy przez co taniec nie jest tak piękny jak u chudych dziewczyn i tyle, jak grubasy by tańczyły jezioro łabędzie lepiej od wysportowanych osób to by ludzie oglądali grubasów
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Przedstaw mi jakieś dane, badania potwierdzające że większość społeczeństwa Polskiego uważa zarabianie na kamerkach jako coś niemoralnego. Jeżeli nie jesteś w stanie mi czegoś takiego przywołać to piszesz bzdury
  • Odpowiedz
@eternos15: są grube tancerki i tancerze, mają oczywiście własne układy choreograficzne, jesteś w błędzie. Sztuka ma być "piękna" i cieszyć dusze oraz oko, do klubu gogo też chodzisz popatrzeć jak dziewczyny tańczą? XD Striptizerka również jest tancerką, zarabia na życie swoim ciałem, tak jak każda inna tancerka
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Pokaz mi gruba baletnice co tańczy główna role w jeziorze łabędzim tak jak chuda, albo lepszy przykład łyżwiarstwo figurowe gdzie ocenia się tylko styl a nie wygląd występujących, dlaczego nie ma grubych łyżwiarzy figurowych na światowym poziomie? Bo grubas nie zatańczy tak ładnie jak osoba chuda
  • Odpowiedz
@eternos15: i właśnie dlatego zarabiają ciałem, osoby otyłe mają ten towar(swoje ciało) na gorszym poziomie dla tego nie odnoszą sukcesów, Każda osoba pracująca fizycznie(tancerka, robotnik, hydraulik, piłkarz) zarabia swoim ciałem, czy ci się to podoba czy nie, takie są fakty
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Xdddd NIE ciało to narzędzie so robienia jakiejś czynności np przykręcania śrubek przez hydraulika a zetoniary maja ciało do patrzenia na nie i tyle, traktują siebie jak przedmioty które stoją w muzeum i się na nie patrzy
  • Odpowiedz
@eternos15: NIEEE dla nich ciało też jest narzędziem, do zwracania uwagi na samców którzy za możliwość jej oglądania płacą pieniądze. Podobnie jak z tancerkami czy łyżwiarkami, która laska na kamerce więcej zarobi, brzydka i gruba, czy ładna i szczupła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja znam odpowiedź, a ty?
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Myślisz, że większość prostytucje internetową uważa za coś moralnego? Jak już powiedziałem - wg mnie to coś niemoralnego, wg Ciebie - to jest zachowanie moralne. I chyba obaj pozostaniemy na swoich stanowiskach.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: nie uważam że jest to moralne, uważam jednak że p---------a internetowa nie jest niemoralna (kwestia moralności nie musi być kwestią 0-1 prawda?) Nikt na tym nie traci, co do zysków to sprawa wygląda inaczej, oczywiście zarabia sama zainteresowana, ale robi to dla własnych korzyści a nie z pobudek altruistycznych by zadowolić innych. Ale co w przypadku tak zwanej cichodajki? Ona nie bierze za to kasy, robi to z czystej
  • Odpowiedz
@eternos15: Obie traktują siebie jako przedmioty? Błąd poznawczy z twojej strony, to ty(w domyśle też inny o podobnych poglądach do twoich) traktujesz ją jako przedmiot. Pokaż mi jakiś wywiad, zadeklarowane stanowisko, cokolwiek potwierdzającego że laski na kamerkach uważają się za przedmioty
  • Odpowiedz
@Slavian4k: Wchodzą w biznes gdzie liczy się siedzenie przed kamerka i pokazywanie miejsc intymnych, co w tym jest z ich inwencji albo ich wkładu? Ludzie tam przychodzą tylko popatrzeć i tyle, to brzmi jak definicja muzeum gdzie są eksponaty a ludzie płaca przychodzą patrzą i wychodzą i na miejscu tej lasko mogła by siedzieć każda inna łaska i pokazywać się na go, tam nie ma znaczenia czy siada Kasia czy
  • Odpowiedz