Wpis z mikrobloga

#hoi4 no nie mogę znaleźć w necie... Mam wojnę, co mam zrobić żeby te ebane fabryki budowały i naprawiały mi nowe fabryki / infrastrukturę... Najeżdżam na kolejkę budowy i napisane "Nie przydzielono żadnych fabryk"... Mam 32 fabryki cywilne. Jak zrobić żeby nie produkowały dóbr konsumpcyjnych tylko żeby budowały mi kolejne fabryki?
  • 14
@veado: Nie pamiętam jak się to dokładnie nazywa, ale w jednej z pierwszych zakładek (tam gdzie generałowie i wybór jakichś producentów sprzętu itp) masz wybór ile % fabryk cywilnych ma produkować dobra, to jest tam powiązane z gospodarką wojenną albo inna droga to wybudowanie ich więcej.
@PeSS tylko właśnie nie wiem dokładnie, którą gospodarkę mam wybrać. Biorę Wzmożony export, nic się nie dzieje, zamykam gospodarkę też nic. Żadna budowa, czy nawet zamiana fabryki wojskowej na cywilną nie rusza.
@veado: Jeszcze masz możliwość przerobienia wojskowych na cywilne, których masz za mało. Zawsze miej kilka więcej niż potrzebujesz rozstawione w kilku regionach bo tak to jedno bombardowanko i jesteś w czarnej jak w tej sytuacji ;)
@veado: Gospodarka ci nie wyrabia, na 99% masz wojnę i niską stabilizację, przez co robotnicy ci strajkują i masz strajki, zobacz duch narodowy na pewno tam masz, jakiś duch narodowy daje + x % do dóbr konsumpcyjnych. Jaki to kraj USA?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veado: podejrzewam że masz dużo fabryk jako wojskowe i stocznie. Spójrz na dobra konsumpcyjne, zabierają ci aż 32 fabryki, a ogólnie masz 32 fabryki cywilne. Podejrzewam że masz ok. 160 fabryk w sumie a dobra konsumpcyjne wliczają również fabryki wojskowe i stocznie