Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 65
169 283 + 119 = 169 402

Rondo imienia błogosławionego księdza biskupa Władysława Gorala


Kolejny dzień jazdy z @Cymerek w okolicy Lublina. Pociąg do Dęblina, w którym przeczekaliśmy deszcz i potem z wiatrem do Lublina. @Cymerek nadal bolało kolanko, więc na spokojnie. Jak @Cymerek to wiadomo - kapeć obowiązkowo.

Tytuł jazdy jest związany z odwieczną beką, że ktoś nadaje takie długaśne nazwy ulicom czy rondom.

Strava

Total tiles: 43 896
Max cluster: 9306
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty #100km
Pobierz
źródło: comment_162023154833htet94YSmHyFbeZ8xA5y.jpg
  • 17
Continental ultra sport II 28cc jak zalozylem do trekingowego, to w 3 miechy mialem czarny pas w wymianie lub lataniu detek. 5min latanie? Luz! Klej wysychał w 6 xD

Czarny tluczen 0-63mm, kgorego kiedys w pracy mialwn okolo 200m byl powodem. Odkąd nosilem rower/przenioslem sie z praca problemu brak mimo jezdzenia teraz 2km codziennie brukiem. @zmasowanyatak:
@metaxy ja złapałem póki co dwa jeden po drugi na tym samym wyjeździe. Oponę przebił nypel bo taśma zjechała i nie zauważyłem przy wymianie dętki
Teraz testuje Conti Grand Sport Race i ostatnio przeżyły tłuczeń który ktoś rozsypał na zniszczonym asfalcie a nie ważę mało bo 90kg
heh, zakładam, że nie jeździsz przesadnie dużo. Bo kapeć jest integralną częścią jeżdżenia - szczególnie szosą.


@metaxy: używasz opon antyprzebiciowych? coś dają w porównaniu do zwykłych? (planuje kupić te anty)