Wpis z mikrobloga

No i Mireczki właśnie siedzę w szpitalu z córka. Przyjechałem z nią na SOR o 22;45 a już o 23;00 była już zbadana przez lekarza a 10 minut później już leżała pod kroplówka . Jestem w szoku jak sprawnie to przebiegło , wszyscy super mili pokój jednoosobowy z czterema łóżkami od malutkiego po co raz większe aż do normalnego dla rodzica i nic nie trzeba dodatkowo płacić . Szpital w Kartuzach i nawet zapomniałem zapłacić za parking to zadzwoniłem do SM i wszystko spoko mam tylko im pokazać wypis E faktycznie córka była w szpitalu #szpital #sluzbazdrowia #zdrowie
Zuberbuber - No i Mireczki właśnie siedzę w szpitalu z córka. Przyjechałem z nią na S...

źródło: comment_1620200022pNRM2T0rRS4FOev7Bq4e3i.jpg

Pobierz
  • 10
@Zuberbuber: bo byłeś z dzieckiem. Też tak kiedyś miałem, sobota, 4 letnia córka, krwawiąca rana na brodzie na 3 cm + ból głowy, bo wywaliła się w wannie. Poskładali ją w 30 min, wszyscy grzeczni, uprzejmi. Na sorze było z 15 osób, my weszliśmy od razu. Miasto powiatowe.
@Radkovich: córka lekko odwodniona z bólem brzucha , wiec w sumie żaden priorytet . Jeszcze 10 lat temu jak sam byłem nieletni a miałem fest oparzona dłoń to czekałem 3 h a na SOR nikogo nie było wiec coś się jednak zmienia
@Zuberbuber: Ja byłem z chyba z dwu-latką po dniu marudzenia bez kropelki wody i pan ordynator od razu zabrał ;-) Sprawdzane były te standardy i okazało się że ulało jej się do ucha i dostała lub miała zapalenie ucha. Bo krócej jak bez wody to już tylko bez powietrza byczku ;-)
@Zuberbuber: > mój brat tez trafił tu dwa msc temu z bólem brzucha i z czego mówił tez wszystko gładko poszło i sobie chwalił wszystko a leżał tydzień czasu

@Zuberbuber: no ale córeczka opa czekała 10 minut, i cyk kroplówka.
ale tydzień czasu to chyba ciut za długo. ważne że brat doczekał, i sobie chwali. xD

edit, a, sorry. to ty jesteś opem. xD