Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bankobranie: korzystam ale wyjątkowo skorzystałem z SMS-a.

@fegwegw: Kolejny oderwany od rzeczywistości Oskarek, który nie rozumie, że w PL ludzie mają w bankach kredyty za które płacą kupę dodatkowej kasy a co bankom pozwala narzucać klientom dowolne koszty i opłaty ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kolejny oderwany od rzeczywistości Oskarek, który nie rozumie, że w PL ludzie mają w bankach kredyty za które płacą kupę dodatkowej kasy a co bankom pozwala narzucać klientom dowolne koszty i opłaty ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanBulibu: kolejny p0laczek, któremu się wydaje, że każdy będzie na niego #!$%@?ł jak jego własna matka xDDD

Jak jesteście biedni, to nie bierzcie kredytów, proste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fegwegw: Hahaha, nie pomyliłem się. Typowy oderwaniec, który żyje z wyzysku innych, spekulacji (tak, przejrzałem sobie twoje treści) a uczciwie pracujących ludzi nazywa biedotą - bo sam najchętniej nie płaciłby im za pracę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fegwegw: Jak patrzę na degeneratów twojego pokroju coraz mniej dziwię się lewicy, która uważa, że należy takich jak ty orać wysokimi podatkami ( ͡ ͜ʖ ͡)
Opłata jest pobierana przy wykonywaniu przelewu, który należy potwierdzić kodem SMS. Aby jej uniknąć, sugerujemy instalację aplikacji PeoPay i zmianę metody autoryzacji na aplikację. :)