Wpis z mikrobloga

#iphone
Firma pokupowała iphony dla pracowników. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tymi smartfonami. Fajnie, w końcu się przekonam czy ta cena jest adekwatna do jakości urządzenia. W ciągu dnia kilkadziesiąt telefonów od i do klientów. W końcu coś mi zaczęło nie grać. Brak pokazanej historii połączeń z danym numerem telefonu. Myślę sobie eeee niemożliwe w telefonie za 4 kapcie zeby nie można było sprawdzić czy już rozmawiałem z tym numerem czy nie. A jednak. Okazuje się, że jest tylko historia połączeń ogólnych. Jak do Ciebie zadzwoni nieznany numer, nie zdążysz odebrać to za worek pieniędzy wydany na ten zasrany telefon nie jesteś w stanie sprawdzić czy to chociażby nowy klient dzwoni. Nawet mi do głowy nie przyszło, że srajfon tak podstawowej funkcji może nie mieć.
  • 10
@LegoCiemnyLas: Jest historia nieodebranych połączeń. Przykład - dzwoni do mnie nieznany numer, nie zdązyłem odebrać. Chcę sprawdzić czy już z tym numerem prowadziłem rozmowę i nie mogę. Jak ktoś dużo dzwoni to sobie nie wyobrażam aby bez tej funkcji mógł żyć. Dochodzi do takich absurdów, że ja dzwonię do klienta i go pytam czy my już dzisiaj rozmawialiśmy bo nie wiem czy coś z nim uzgodniłem czy to pierwsza rozmowa z
@bosman1705: cóż przyznaję że ten aspekt tego telefonu jest upośledzony i niestety nie umiem Ci pomóc.

@4n000n: @LegoCiemnyLas: @iMarek22: Cóż, opowi chodzi o to że jak zadzwonią do niego soby 1, 2, 3 w następującej kolejności:
1, 2, 3, 1, 2, 3, to op widzi że listę z sześcioma osobami i i gdy kliknie w jedynkę to otrzymuje tylko dany rekord a żeby sprawdzić ile minut wcześniej rozmawiał
@aarahon: No nie op wyraznie pisal

Jak do Ciebie zadzwoni nieznany numer, nie zdążysz odebrać to za worek pieniędzy wydany na ten zasrany telefon nie jesteś w stanie sprawdzić czy to chociażby nowy klient dzwon


Wiec albo op nie ma iphone, albo jest uposledzony. pozdrawiam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)