Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przesiadłem się dzisiaj z MIBOX S na Chromecast z Google TV i różnica jest powalająca na korzyść tego drugiego. Mam wrażenie, że wszystko działa dwa razy szybciej i płynniej. Przeglądanie #iptv na #kodi w końcu stało się przyjemne. Prime Video w końcu nie wariuje z HDR i nie przyciemnia obrazu tak po prostu z dupy. Polecenia programów w menu głównym wygląda i działa spoko. Asystent daje radę. Nawet pilot jest zdecydowanie wygodniejszy pomimo tego, że wygląda śmiesznie. Wyszło takie trochę #oswiadczeniezdupy, ale jeżeli ktoś użera się ze swoim MIBOX to powinien go sprzedać i dołożyć kaskę do tego śmiesznego jajka od Google. Dziękuję.
#xiaomi #mibox
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bialy100k: fakt, że nie poświęciłem na testowanie więcej niż 2h do tej pory, więc nie jestem wiarygodnym recenzentem, ale pierwsze wrażenie jest na plus. Różnica w cenie nowych sprzętów waha się w okolicach 100 zł, więc warto rozważyć. Ja puściłem to póki co po sieci 5 GHz i śmiga. Jest też oryginalny adapter zasilający z możliwością podłączenia ethernet dostępny tutaj
@danielinho: Ja do Mibox'a brałem USB z Chin - zaplaciłem jakieś grosze. Po cyrkach z update #kodi 19 wkurzyłem się i zapłaciłem za apkę "dream Player for Android TV" - i ta mi działa dość poprawnie i SZYBKO jako klient z odbiornikiem SAT/serwerem VU+ który mam, choć naprawdę sporadycznie zdarzają się zwiechy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hejtutajkamil: amplituner mam podłączony do telewizora po HDMI. Włącza się razem z chromecastem i telewizorem. Sterowanie całym sprzętem jest po HDMI CEC i działa cacy. Co do Wi-Fi to sam wychodzę z założenia, że co po kablu to po kablu, ale istnieje możliwość podłączenia ethernet. Jeżeli będzie zrywało połączenie, albo nie będzie zbyt stabilne to dokupię sobie odpowiednią wtyczkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danielinho: jak tylko kupiłem I chwilę poużywałem Play tv Box to mibox pogonilem na olx. W cenie mibox mam teraz dwa play tv boxy. Wydajność zdecydowanie lepsza, to się czuje przy odpalaniu apek. Kodi startuje zdecydowanie szybciej.