Wpis z mikrobloga

Niech ktoś przekaże @Kanarynka, że może się teleportować ;) jak nie ogarnia tego, że bez prawka i samochodu nie pozostaje jej nic innego jak komunikacja (pksy, pociągi) lub własne nogi.
Współczuje jej facetowi.

#zwiazki #wakacje
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rymcymcymw: Ona blokuje osoby, jeśli nie zgadzają się z jej logika xD Prawka nie zrobi, nie umie prowadzić i w ogóle, ale od swojego będzie wymagać ze za rok ma przed nią klękać bo jej jedyna wartość w zyciu to ślub przed 30, zanim będzie stara i grupa (uj ze już teraz jest)
  • Odpowiedz
@Reaamu: poczytałaś sobie teraz jej inne wpisy? :D
sama sobie odświeżyłam i:
Bycie różową jest smutne, bo nie ma się czasu na życie. 90% życia będę układać pod niebieskich. Trzeba spieszyc się z założeniem rodziny, a jeżeli jest się brzydką różową jak ja, to w ogóle #!$%@?, bo żaden nie chce się oświadczyć

xd

kto żyje z @Kanarynka ten się w cyrku nie śmieje ;)
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw: Ale ona serio taka jest XD powiedziała kiedyś, ze musi wyjść za mąż, bo potrzebuje gwarancji, ze nikt jej nie zostawi/nie zdradzi. Gdy napislaal, ze po ślubie tez może wziąć rozwód i być zdradzona, to powiedziała ze jej mąż może ja zdradzać, byle by z nią był, ale ma być jej mężem XD
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw: Nie mam pojęcia, watpie ze to troll, bo pisze z takim przekonaniem ze ojezu. Tak jak napisała coś o tym, ze „facet który po roku nie wychodzi z propozycja zaręczyn nie jest facetem i nie zasługuje na bycia ze mną w związku”
W komentarzach na pytanie, ze co zrobi jeśli, facet powie, ze oświadczy jej się np. za 3 lata, a ona na to, ze z nim zerwie jeśli
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw: Wydaje mi się, że to bait bo konto aż za bardzo wpasowuje się w standardy wykopków odnośnie kobiet i wytykania im różnych rzeczy, a jeżeli nie to cóż, blackpillowcy mają kolejną pożywkę i tematy na swoje elaboraty.
  • Odpowiedz