Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki. Szukam jakiejś miejscówki na łonie natury najlepiej las, leśna polana itp w pobliżu naszego miasta. Dobrze by było jakby była jakaś ławeczka, stół ale to niekoniecznie ale przede wszystkim najważniejsze jest to, żeby była totalnie na odludziu. W sensie, żeby było mniej więcej tak, że da się siedzieć parę godzin i nie spotkać nikogo ew spotkać parę osób a nie co chwila kogoś. Może być dojazd autem ale jeszcze lepiej jakby się dało dojechać jakimiś podmiejskimi autobusami.
Znajdę coś takiego czy muszę robić po 30 km, żeby trafić na odludzie?

#szczecin
  • 20
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: A Puszcza Bukowa? Tylko, że w głębi? N 53° 20.388 E 014° 39.000 - polecam miejsce, autem można zaparkować przy skrzyżowaniu na Binowo - stamatąd chyba jakieś 500m. Piłem tam i polecam to miejsce. Są siedzenia i miejsce na ognisko. Lub też to przy Lwiej Paszczy: N 53° 20.317 E 014° 41.366. W środku tygodnia raczej tam nikogo nie będzie.
@oba-manigger: No sęk w tym, że ja też za bardzo nie mam w środku tygodnia czasu chyba, że po 16 a wtedy rowerzyści w bukowej co chwila. A ja szukam na serio odludzia i już tyle miejscówek obczaiłem i się zastanawiam czy w ogóle jest opcja coś takiego znaleźć w okolicach naszego miasta xD. Jedynie co to jak pada deszcz to rzeczywiście ludzi nie spotykam bo tylko ja taki powalony, żeby
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No to takich miejsc nie będzie w obrębie 50km xD Ewentualnie to przy głównej ścieżce: N 53° 23.716 E 014° 49.038 lub też w okolicach: N 53° 24.740 E 014° 46.340 do tego bym dorzucił tą okolicę dosyć ciekawą: 53.3945793,14.6925901
To jedyne miejsce jakie mi jeszcze przychodzą gdzie może być mniej ludzi xD