Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile by mnie kosztowały dwu tygodniowe wakacje w naszych polskich górach? Chodzi mi o przyjazd własnym samochodem i spanie pod namiotem. Musiałbym wynająć namiot, są jakieś specjalne miejsca do rozbicia namiotu czy mogę się rozłożyć wszędzie?

Chciałbym zmieniać miejsce co 2-3 dni i jadać w jakichś karczmach czy coś.

Z 3 tysiące stykną na takie coś czy nie?

#wakacje #kiciochpyta #gory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: ale w jakich górach. W niektórych bez problemu na dziko mozna a w innych tylko na polach namiotowych. Poza tym resztę musisz sobie samemu obliczyć bo skad mamu znac twoje koszty paliwa i ile zjesz wypijesz. No i na 2 tygodnie to pewnie lepiej kupic swoj namiot i śpiwór niz wypożyczać. Jednemu 3k wystarczy na 2 miesiace biwakowania a inny w tydzień sie z kasa rozstanie.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Stówkę na dzień trzeba liczyć, jak np bierzesz pod uwagę schronisko i spanie na glebie, pole namiotowe wyjdzie podobnie. Przy dwóch tyg namiot bankowo taniej będzie kupić niż wypożyczyć
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: za 3k pojechałem z różową, na dwa tygodnie.
Jeśliśmy w większości na szlaku własny prowiant, wieczorem grill.
W tej kwocie był dojazd i zwiedzanie.

Nocleg w motelu, jedzenie na mieście po 3 dni.
  • Odpowiedz
azd własnym samochodem i spanie pod namiotem. Musiałbym wynająć namiot, są jakieś specjalne miejsca do rozbicia namiotu czy mogę się rozłożyć wszędzie?


@Anty_Chryst: Jeśli namiot to tylko na dziko. Ja się raz wybrałem na pole namiotowe i w sumie to wyszło że musiałem zapłacić prawie 30zł a za 50zł bym miał normalny nocleg.
  • Odpowiedz