Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, bo co prawda ja 4 maja, ale chciałbym wiedzieć jak to działa przy rejestracji, trzeba było czekać na stronie pacjenta, czy przychodziła jakaś wiadomość na mail? I jak widziałem screen, że jest wybór szczepionki itp. to jeśli da się szukaj to co wtedy wyskakuje? Termin dla najbliższej terminowo, czy parę opcji do wyboru?
#szczepienia #koronawirus
  • 7
Najlepiej wcześniej założyć IKP. Po północy w zakładce skierowania specjalistyczne możesz przejść i wybrać sobie termin. Zaznaczasz które szczepionki cię interesują i gdzie. Bez konta tez się da ale mnie wywalało a tak to logujesz się przez bank - tez wywalało ale mniej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JaSzwajcar: musisz wejść na pacjent gov pl, zalogować się, wejść w skierowania, tam ma być skierowanie, dajesz ustal termin, otwiera się okno drugie, tam są do wyboru różne, ale na górze strony można dać żeby szukał więcej i nawet sobie zmienić miasto, wybrać szczepionkę, datę.
Mi to perfect zadziałało
@JaSzwajcar: czekasz na stronie pacjenta i pozniej przekieruje Cię do wyboru terminu.
Terminów mozna szukac po kryteriach; miasto, rodzaj szczepionki no i terminów jest dosc duzo (takie za kilka dni, jak i nawet w drugiej połowie maja).