Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was kojarzy jakis nocleg badz miejsce na #biwakowanie na trasie #walbrzych - #wroclaw, abym mogla rozbic #hamak na noc i pojsc w spanko? Planuje wyjazd na #rower w majówkę i tylko ten fragment wydaje sie problematyczny, jeśli chodzi o nocleg w terenie zgodnie z leśnictwem, a nie wiem, czy dziki nocleg nie będzie problemem. Każda pomoc mile widziana, coby na drugi dzień nie trzeba było gnać na pociąg o 17 z Wałbrzycha do Wrocławia.
  • 31
nocleg w terenie zgodnie z leśnictwem, a nie wiem, czy dziki nocleg nie będzie problemem


@jafik: Lekko się zgubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukasz legalnego miejsca na nocleg, czy dowolnego? Jak dowolnego to niedaleko Witoszowa Górnego jest spory kompleks leśny z dala od wioski, więc powinien się nadać idealnie. Np. TU
@jafik wiesz z walbrzycha mozesz skierowac sie na jeziorko daisy to dokladnie polowa drogi z walbrzycha fo swidnicy przez kas i oark droga sxutrowa tam po drodze jakis kolometr max id daisy jest drewniana wiata domek ze stolikami taka typowa miejscowka na ognisko i biwak byc moze tam ? kolo samego jeziorka daisi tez mizesz sie rozłożyć ale wiaty nie bedzie
@Wycu91: czytałam o tym, jednak mapa BDL pokazywała mi często tylko miejsca, aby przysiąść i coś zjeść. Być moze jest jakas nowsza wersja bardziej hojna w dane noclegowe. Dzięki!
@jafik @tajiri @nemo007 w sumie to przez jeziorko Daisy idzie trasa w okolice Witoszowa ;) dodatkowo koło Witoszowa Małego jest poradziecki schron łączności gdzie też można kimnąć, a przy samym jeziorku jest wieża która też się do spania nada. A jak nie to z Wałbrzycha Miasto ostatni pociąg do Wrocławia jedzie coś koło 20:30