Wpis z mikrobloga

@turbopisior: czy ja dobrze rozumiem, ona chciałaby nam wszystkim zablokować środki unijne bo nie lubi PIS? Jejku co za szkodnik, pamiętam ją z akcji ,,bób, hummus włoszczyzna" ale czegoś takiego to ja się po niej nie spodziewałem.
  • Odpowiedz
@turbopisior: Sorry, ale jeżeli Dziemianowicz-Bąk wierzy, że (po tym jak z tymi środkami skończą kreatywni księgowi PiS) z tych pieniędzy będą badania prenatalne, albo tanie mieszkania do których zakwalifikuje się młody gej, to jest #!$%@? taką idiotką, że szkoda się rozpisywać i można to skwitować krótko - xD.
  • Odpowiedz
@turbopisior: Lewica jako jedyna racjonalna i wrażliwa społecznie.

Tak jak wyrównujemy szansę w edukacji tak samo powinniśmy w mieszkalnictwie. Inaczej młodzi ludzie z biednych rodzin będą skazani na życie na znacznie gorszym poziomie od rówieśników, którzy odziedziczyli mieszkanie.
Zwykle mieszkanie nie powinno być towarem luksusowym.
  • Odpowiedz
@turbopisior: Albo ja albo Ty, ale ktoś chyba nie zrozumiał przekazu. Bak zarzuca jachirze ze ma mieszkanie po babci i dlatego nie czuje problemów lewaków, na co ona zapytały czy dzięki planowi odbudowy popartemu prze lewice nie będzie już dziedziczenia - ergo nie będzie mieszkań po babci. Gdzie tu odlot?
  • Odpowiedz