Wpis z mikrobloga

@Woody_90: Byłam z chłopakiem pod AmberExpo - no i raczej nie polecam. Tak, są wolne szczepionki, ale ludzie stoją tam już o 18 (jedna z osób stojacych była tam juz 3 raz xD), a dopiero ok. 19:30 idzie informacja czy cokolwiek wolnego zostaje (bo do 20 szczepią). Byliśmy w sobotę no i stało ok. 10 osob, a była... jedna wolna dawka - i to niepewna xD Moze w tygodniu wygląda
  • Odpowiedz
@Woody_90: nie lepiej zaczekać na 4 falę od indyjskiej mutacji i wtedy się zaszczepić? Albo na 5, albo jeszcze lepiej na 6, aczkolwiek zaraz potem ma być 7... O 8 już nawet nie wspomnę, czy 9...
  • Odpowiedz
@Woody_90: zdradzicie mi skąd tyle chętnych do szczepień? Na początku #!$%@? wszyscy zakładali ze nikt się nie będzie szczepił bo bla bla bla a twraz #!$%@? ludzie by pęto #!$%@? żeby dostać szczepionkę, wszystko okej z wami?xD i nie jestem foliarzem i wiem ze tam czipa nie ma, tylko po prostu nie rozumiem po co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Marianoitaliano00:
Ja się od początku chciałem szczepić. Większość ludzi nie ma wykształcenie ani zaufania do osób wykształconych, stąd stosunek do nauki. Nie jestem psychologiem ale szury to moim zdaniem mieszanka błędów poznawczych, arogancji i kompleksów.
  • Odpowiedz
ale szury to moim zdaniem mieszanka błędów poznawczych, arogancji i kompleksów


@Woody_90: rozumiem że za sobą masz co najmniej przewód doktorski albo profesurę? bo tak jedziesz ex catedra jak jeden wódz partyjny
  • Odpowiedz