Wpis z mikrobloga

No jak mnie #!$%@? dziś to granie w czołgi i pokrętna logika. Jako top tank muszę ostatnio robić za scouta grając jednocześnie szturm.Co z tym idzie samotnie t32 pownieniem #!$%@?ć ich i jeszcze wyspotować a reszta nie kwapi sie do ataku.No mamo jak ostatnio nabijałem sobie zwycięstwa tak teraz ni uhja stanęło i pozostanie juz chyba na zawsze w tym samym martwym punkcie.

Ps. t32 to gówno w porównaniu do t29.

#wot #worldoftanks ##!$%@?
  • 18
@Abrakadabror: T32 jest świetny, tylko po prostu nie jest OP. I ja wolałem zdecydowanie T32 od T29, ot preferencja, lepszy, użyteczny pancerz kadłuba, mniejszy czołg, do tego gdy nim grałem miał niemal 100% nieprzebijalną wieżę, teraz go niestety znerfili i właz dowódcy jest do przebicia.
@Abrakadabror: penetracja t32 to ponury żart, kiedy rzuca cię na 9 - 10 tiery, czyli właściwie prawie cały czas :( Za to na swoim poziomie jest niezły, ma lepszy pancerz wieży, kadłub po skątowaniu też potrafi coś odbić, tylko chyba właz dowódcy trochę bardziej wystaje.

EDIT: no tak, jest też mniejszy i chyba szybszy od t29.
@n0waczek: Chyba tak zrobię bo już mnie krew zalewa gdy któryś raz z rzędu zostaje samemu a szturmujemy baze hah.

@czef: Świetny gdy grasz z "równieśnikami" po wyżej to często męczarnia nie można nic zrobić przeciwnikowi (198 peny to żart),żeby jeszcze działo było celniejsze to można by próbować w weak spoty walic z dalsza a tak na goldzie wiecznie grać nie zamierzam.

@t3m4: Zmęczę go i zmieniam na 103
@czef: jak sie dostaje w dupe i nie umie grać przeciwko magazynkowcom to jest :D jeżeli znerfiliby mu czas przeladowania to automatycznie powinien dostać 45km/h na licznik
@papiez_: Nie chodzi o to że ja sobie z nim nie radze. Nawet Foch 155 nie sprawia mi problemów większych (o ile nie #!$%@? się w skampionego gościa z pełnym magazynkiem, wtedy papa). 155 i T57 są OP jak #!$%@? i tyle. T57 ma świetny aim time (jak na autoloadera), strzela szybciej niż żabojady, jest mniejszy niż 50b, lepiej opancerzony, ma o wiele lepsze kąty podnoszenia i opuszczenia działa, więcej życia.
@czef: no niech Ci bedzie. Ale od paru patchy kiedy zacząłem odchodzić od te zauważyłem że to one są najbardziej przeginane. Większość ma świetny pancerz, mobilność, obrót pozwalający sie bronić przed flankowaniem, szybsze przeladowanie w porównaniu do tych samych dział na it i potężna penetracje. A francuzy to juz w ogóle. BTW 50b i t57 mają taka samą depresję