Wpis z mikrobloga

#warzone

Oglądam analizy najlepszych, oczywiście to tylko przypadek, że większość to konsolowcy, jest to totalnie nie logiczne, pad lepszy od myszki w fps, no ale tu wchodzi temat AIM assist, sorry ale to gówno w #!$%@? pomaga, brak możliwości wyłączenia cross Playa to porażka tej gry, konsolowiec może, pc nie.
  • 9
@Vanderwill: zoimuś, jak coś to konsolowcy mają gorzej. Nie możemy zmienić sobie kolorów, żeby lepiej widzieć Roze, nie możemy zmienić fov, mamy mniej fps. Aim assist pomaga jak masz jednego typa na dystansie, jak jest ich kilku w jednym miejscu to ciężko przeskoczyć z aimem na innego. Poza tym ten aim jest, bo w #!$%@? trudniej się celuje na padzie.
@Testomyszon: @Seboool: @Wu70: @Saitaver: @sveq91: Nie mam zamiaru grać na padzie w FPS bo dla mnie to nielogiczne, ten kontroler nie jest do tego przewidziany. Ciekawe jest to, że większość najlepszych gra na padach, to mniej więcej tak jakby ktoś lepiej grał w wyścigówki na myszce niż na kierownicy. Płakanie płakaniem, jeśli wybierasz pada to twój problem, żadna ze stron nie powinna mieć wspomagania celowania bo niby
@Seboool: na ps4 jest 60 z dropami więc naprawdę słabo widziałeś.

A ps4 to stara generacja, teraz jest PS5. Na PC ludzie też grają na słabym sprzęcie.
@sveq91: to jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? „Tak mordo, pecetowcy opór pokrzywdzeni, no wspolczuje, niech każdy konsolowiec kupi sobie mysz i klawiaturę, podłącza do urządzenia, które ma i wszyscy będą zadowoleni, równość ponad wszystko” XD
@Vanderwill: jakbym mógł to grałbym na myszce i klawiaturze, w opór osób, które znam gra na padzie w FPSy z musu i nikt nie wybiera pada z uwagi na aim assist.