Wpis z mikrobloga

Orientujecie się czy korzystając z opcji łączona dostawa i przy wyborze darmowej opcji Cainiao Super Economy Global przesyłka faktycznie będzie szła koło miesiąca? Bez łączonej dostawy Cainiao Super Economy Global pokazuje do 90 dni.
Stąd zastanawiam się czy brać opcję płatną Aliexpress Standard Shipment czy tę darmową...

Drugie pytanie czy polecacie jakieś sklepy w których okupie się w przyzwoitych cenach w łożyska, silniki krokowe, zębatki, paski zębate, itp?

#alipaczka #aliexpress
  • 4
Orientujecie się czy korzystając z opcji łączona dostawa i przy wyborze darmowej opcji Cainiao Super Economy Global przesyłka faktycznie będzie szła koło miesiąca?


@Marynowany:

bedzie nadana jako ASS, a ile bedzie szlo, to inna kwestia...
@sylwek2k: pozamiawiałem i większość tych łączonych poszło do magazynu i potem zbiorczo za pomocą Alieexpres Standard Shipment.
Jedna z zamówionych rzeczy nie łapała się do łączonej dostawy. Z tym, że wybrałem Alieexpres Standard Shipment, a nie sellers method, a chińczyk i tak wysłał jakimś swoim badziewiem i mam przewidywany czas dostawy później. Czy mogę ich już jakoś cisnąć w aliexpres za to?