Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#piractwo #warez #chomikuj #filmy #torrenty

Wiem, że teraz większość ogląda filmy online.

Ale czasem jest tak, że szukacie jakiegoś mniej znanego filmu i dopiero po kilku dniach poszukiwań udaje się go znaleźć.

Załóżmy, że mam kilka TB takich filmów-perełek. Ale zajmują mi dużo miejsca na dysku i chciałbym się ich pozbyć. Gdzie to wrzucić?

Nie chodzi mi o zarobek. Po prostu wiem, że wielu z nich po prostu już nie jest dostępnych w internecie. Chciałbym to gdzieś bezpiecznie wrzucić, żeby sobie latami leżało i jak ktoś będzie potrzebował to sobie znajdzie.

Wszelkie serwisy warezowe kasują po kilkudziesięciu dniach. Na dysku Google chyba też piraty kasują. Poza tym za darmo to jest mała pojemność. Na Chomikuj kasują. Na torrentach to ktoś musi to udostępniać. To gdzie to wrzucić?

Czy niech przepadnie na zawsze?
  • 10
@mk321: nie zaszkodzi wrzucic tez na torrenty publiczne, ktos zawsze pobierze i jest szansa, ze czesc rzeczy bedzie seedowane dlugimi latami. Wiem co mowie bo sam wrzucalem tak warez i po wstepnym seedowaniu plik zyje potem wlasnym zyciem, niektore pliki które wrzucalem 16 lat temu nadal da sie pobrac bo ktos seeduje a nawet mozna je spotkac na innych protokolach typu dc itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technoboy: @ubog: na torrenty żeby wrzucić to trzeba najpierw ileś dni seedować. Jak to ogarnąć, żeby nie mieć policji na chacie? Te programy blokujące niechciane IP wystarczą?

No i to się sprawdzi tylko w bardziej popularnych produkcjach. W jakiś niszowych lub starszych to ciężko będzie, żeby ktoś rzucił się z pobieraniem. Sam jak to ściągałem, to niektóre były na torrentach i albo były nieaktywne albo czekałem tygodniami, że może ktoś